Wiosna i nadchodzące lato motywują do zadbania o swój wygląd. Jednak, zazwyczaj skupiamy się na pielęgnacji naszej cery, opaleniu skóry, wygładzeniu niedoskonałości i zadbaniu o nasze nogi. Jest jednak jedna część ciała, o której zapominamy, a jest równie ważna uwagi. Mianowicie są to stopy, które pokazujemy zakładając sandałki czy klapki. Ta część ciała schowana przez większość roku w skarpetach i ciężkich butach, również wymaga troski. Stopy prowadzą nas przez całe życie, warto więc zadbać o nie właśnie teraz!

Stopy to część ciała, której często wstydzimy się i czujemy dyskomfort podczas jej pokazywania. Tym bardziej warto je oddać w ręce profesjonalistów. Zdrowe, zadbane stopy to jeden z elementów dobrego samopoczucia w lato. Noszenie niewłaściwego obuwia, wady postawy czy nadwaga, sprzyjają pojawieniu się problemów z nagromadzeniem zrogowaciałego naskórka, odciskami, modzelami lub nadmiernie pogrubionymi paznokciami. Na szczęście świadomość dotycząca pielęgnacji stóp zwiększa się z każdym rokiem, a na rynku pojawia się wiele produktów pielęgnacyjnych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie – a właściwie dla swoich stóp.

Jednym z głównych zabiegów pielęgnacyjnych stóp jest pedicure kosmetyczny. Sam zabieg jest bardzo relaksujący i niejednokrotnie przynosi ulgę zmęczonym stopom. W Drzazga Clinic ten zabieg jest wykonywany przez profesjonalnych kosmetologów, dzięki czemu klienci mają pewność poprawnie wykonanej usługi.

W skrócie zabieg pedicure zaczyna się od kąpieli stóp w wodzie z dodatkiem aromatycznych soli. Później kosmetolog skraca i opiłowuje płytkę paznokci oraz wycina skórki. Następny etap to usunięcie frezarką zrogowaciałego naskórka oraz odcisków lub modzeli, jeśli owe dokuczają. Po tej czynności wykonywany jest peeling. Przedostatni etap to malowanie paznokci lakierem klasycznym bądź hybrydowym wedle życzenia klientki. Zabieg pedicure nie ogranicza się jedynie tylko do malowania paznokci, dlatego na ten zabieg zapraszamy również panów.

Diego dalla Palma – Baby Feet

Godny polecenia jest także zabieg przeznaczony dla suchych, pękających oraz nadmiernie zrogowaciałych stóp, w celu ich regeneracji i przywrócenia naturalnej miękkości. W zabiegu wykorzystano składniki aktywne o silnym działaniu złuszczającym. Mąka koloidalna o działaniu silnie zmiękczającym oraz kojącym tworzy na skórze ochronny filtr dla przeciwdziałania suchości i pękaniu skóry. Przywraca jej miękkość oraz łagodzi podrażnienia.

Wypielęgnowane stopy oraz paznokcie są gwarantem naszego komfortu, dlatego warto również skupić się na pielęgnacji domowej, aby dłużej cieszyć się schludnymi stopami między kolejnymi zabiegami pedicure.

Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.