Wybór pierwszego dildo to duże wyzwanie. Jeśli nie dopasujemy go do siebie, zabawa nie będzie do końca tak przyjemna, jak byśmy chcieli. Dlatego warto wcześniej poświęcić nieco czasu na lekturę tego wpisu, bo odpowiednio dopasowane dildo z silikonu, to nie tylko przyjaciel do samodzielnych zabaw, ale także świetny pomysł na wspólne wieczory z bliską nam osobą. Warto jednak przed wyborem swojego pierwszego dildo dowiedzieć się o nich trochę o nim trochę więcej.

Dildo żelowe czy silikonowe, oto jest pytanie!

dildo

Dildo silikonowe z przyssawką

Wszytko zależy od naszych preferencji, jednak w dobrych sklepach nie znajdziesz żelowych produktów. Dlaczego? Ponieważ żel podobnie, jak cyberskóra, czy lateks, to materiały o dużej porowatości i nie zawsze zabawki tego typu będą bezpieczne. Dodatkowo wymagają one dużo więcej uwagi oraz lubrykantów, aby ich używanie było komfortowe.

Dildo z silikonu, jakie oferuje na przykład sklep KinkyWinky.pl, to zupełnie inna liga. Materiał jest gładki, pozbawiony porowatości, a jego utrzymanie w czystości jest po prostu o wiele prostsze.

Dodatkowe dildo z silikonu może być wyposażone w przyssawkę. Takie silikonowe dildo z przyssawką, to zabawka, nie wymaga od nas używania rąk, którymi możemy pieścić inne części naszego i nie tylko naszego ciała.

Jak wybrać swoje pierwsze dildo wykonane z silikonu?

Dilda silikonowe różną się między innymi, kształtem, rozmiarem, kolorem i zastosowaniem. Dlatego też, podczas pierwszego zakupu, musimy zdecydować, jak chcemy używać naszego nowego gadżetu. Warto też zwrócić uwagę na kilka cech tych zabawek.

dildo

Dildo do stymulacji punktu G

Zdecyduj, jak chcesz używać dilda. To niezmiernie ważne, ponieważ inną zabawkę warto wybrać, gdy chcemy pieścić punkt G, a inne, gdy zamierzamy spróbować seksu analnego, czy uprzęży. Jeśli chcemy spróbować podwójnej penetracji samemu lub zabawić się z partnerem, lub partnerką, to będzie trzeba sięgnąć po jeszcze inny produkt. Dlatego też warto zadać sobie pytanie o to, jak będziemy używać gadżetu, a następnie poszukajmy takiego, który przykuje naszą uwagę i spełni oczekiwania.

Wybierając idealne dildo, musimy zastanowić się nad tym, z jakiego tworzywa ma być wykonane. Na pewno warto poważnie rozważyć zakup produktu z silikonu. To materiał bezpieczny, odpowiednio giętki poddający się naszemu ciału, ale na tyle twardy, by sprawiać niesamowitą przyjemność podczas penetracji. Gdy już zdobędziemy pewne doświadczenie, możemy spróbować z zabawkami wykonanymi ze stali chirurgicznej, drewna pokrytego specjalnym lakierem bezpiecznym dla naszego ciała, czy też z gadżetami wykonanymi ze szkła.

Czy rozmiar ma znaczenie?

Wybierając pierwsze dildo, zastanówmy się nad jego rozmiarem. Podczas zabaw — czy to samodzielnych, czy z partnerem — możemy sprawdzić, co faktycznie sprawia nam największą przyjemność. Czy są dwa, a może trzy palce, a może jakiś inny gadżet, którego używasz i który może posłużyć za wzór?

Może potrzebujesz gadżetu do samodzielnych zabaw, a może szukasz realistycznego dildo z przyssawką? Pamiętaj też, że zaczynając zabawy analne, warto wybrać metodę małych kroków, by stopniowo poznawać swoje ciało i uczyć się czerpać z tej formy penetracji przyjemność.

Nigdy nie bój zapytać się o drogę. Jeśli podczas wyboru erotycznych gadżetów trafisz w ślepy zaułek, to zawsze szukaj pomocy u specjalistów. Eksperci z renomowanych sklepów, jak KinkyWinky.pl, na pewno pomogą i doradzą w wyborze

Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.