Opanuj te cztery klasyczne techniki, aby pobudzić łechtaczkę, dowiedzieć się, co jest najlepsze i zmaksymalizować szansę na orgazm.

Łechtaczka ma około 8000 zakończeń nerwowych! A wszystkie te zakończenia nerwowe oznaczają, że łechtaczka ma prawie nieograniczony potencjał dla przyjemności. Ale jak go odblokować dla siebie lub dla swojego partnera?

„Studiowanie” anatomii łechtaczki to dobre działanie na początek, ale nie ma lepszego sposobu, aby dowiedzieć się, co lubisz Ty lub Twój partner, niż bezpośrednie zanurkowanie w temat…

Techniki stymulacji łechtaczki

Jeśli chodzi o stymulację łechtaczki i masturbację, istnieje szereg dostępnych opcji. Zacznij od tych czterech podstawowych strategii i zwróć uwagę na to, przy której z nich czujesz się najlepiej; eksperymentowanie z różnymi naciskami i prędkościami pomoże Ci odkryć, jak trafić we własny rytm.

Krążenie wokół łechtaczki

Nacieranie łechtaczki za pomocą ruchu okrężnego jest popularną techniką stymulacji. Aby ją wypróbować, umieść jeden lub dwa opuszki palców na kapturze łechtaczki. Masuj ją w kółkach zgodnie z ruchem wskazówek zegara, przesuwając palce wokół jej obszaru. Teraz spróbuj głaskać w przeciwnym kierunku. Czy oba kierunki są jednakowo przyjemne? Czy jeden jest lepszy od drugiego?

Stymulacja łechtaczki przy użyciu linii prostych

Jak poprzednio, umieść jeden lub dwa palce na łechtaczce. Tym razem pociągnij w dół, a następnie w górę wzdłuż wału łechtaczki i powtarzaj ten ruch. Teraz spróbuj nacierać z boku na bok. Co wolisz?

Użyj wibratora

Łechtaczka lubi wibracje! Spróbuj wibrator, który może być łatwo utrzymany przed łechtaczką, takie jak wibratory nacisku. Eksperymentuj z różnych miejsc, aby zobaczyć, co jest dla Ciebie przyjemne. Możesz również zmieniać siłę drgań i ilość używanego nacisku. Jeśli chcesz wymieszać style, można pocierać wibrator na wargach sromowych i użyć palca na łechtaczce lub odwrotnie.

Daj przyjemność całej łechtaczce

Aby rozkoszować się wewnętrzną strukturą łechtaczki, a nie tylko “głową”, spróbuj nałożyć trochę lubrykantu na opuszki palców i powoli ocieraj je o fałdę między wargami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Możesz również spróbować użyć szerokiego wibratora, który pokrywa większość sromu, co pozwoli wibracjom dotrzeć do wewnętrznych struktur łechtaczki.

Utrzymuj ją wilgotną

Lubrykant zmniejsza tarcie na łechtaczkę, co sprawia, że lepiej znosi ona wszelkiego typu pocieranie (przydatne zwłaszcza, jeśli “pędzisz sprintem”). Dodanie lubrykantu może również zwiększyć uczucie pobudzenia. Nałóż go trochę na opuszki palców i pogłaszcz swoją łechtaczkę nasmarowanymi palcami. Możesz użyć kupionego w sklepie lubrykantu lub możesz użyć też wilgoci z pochwy, kierując ją do łechtaczki końcówką palca.

Jak zmaksymalizować szansę na orgazm?

Rozpocznij sesję stymulacyjną drażniąc łechtaczkę z różnym naciskiem, rytmem oraz prędkością. To nakręci emocje i podniecenie, a następnie przybliży Cię do wielkiego finiszu. Dla większości ludzi, w miarę jak stają się bardziej pobudzeni i zbliżają się do orgazmu, budowanie napięcia dobiega końca. Na tym etapie utrzymuj nacisk, rytm i prędkość na stałym poziomie. To zmaksymalizuje Twoją przyjemność i szansę na orgazm.

Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.