“Lody” są w modzie od czasu, gdy Kamasutra zaprezentowała je w II wieku. Oferują one wiele korzyści. Ludzie preferują uprawianie seksu oralnego w celu zwiększenia satysfakcji z relacji i intymności. I nie każ mi tutaj zaczynać wykładu dotyczącego korzyści płynących z tego typu orgazmu.

Robienie laski jest jak sztandar męskiego świata seksualnego. Być może dajesz mierne BJ-y, nawet o tym nie wiedząc. Albo możesz być nowa w obciąganiu i wolisz omijać wszystkie niezbędne wręcz praktyki. Bez względu na powód, zdecydowałaś, że obciąganie to nauka warta lekcji. Kto może Cię winić za to, że chcesz zostawić mężczyznę ciężko dyszącego i wręcz skamlącego po więcej?

Nie szukaj dalej. Oto Twój ostateczny przewodnik po tym, jak dać mu najlepszego loda w jego życiu.

Umość się wygodnie

Zanim cokolwiek zrobisz, upewnij się, że oboje czujecie się komfortowo. Przeciętny facet potrzebuje około czterech minut na orgazm. Ale jeśli robisz to dobrze, będziesz zadowolona ze swojego partnera nieco dłużej. Wybierz pozycję, w której nie będziesz wierciła się co pięć sekund. Jeśli planujesz używać rąk, możesz oprzeć je na jego udach. Wybierz łóżko, jeśli masz delikatne lub skontuzjowane kolana.

Czego chce on? Jeśli lubi dominację, rozważ pozycję, która pozwala mu patrzeć na Ciebie w dół (jak na kolanach). Jest posłuszny? Ustaw się górując nad nim, gdy leży związany na łóżku. Jeśli jest “przechodni” (lub obojętny), wybierz cokolwiek seksownego i wygodnego.

Rozważ kąt lub krzywiznę jego penisa. Jeśli jest to penis, który wisi w lewo, wtedy przechyl ciało w tym kierunku. Ułatwi to znacznie Twoje doświadczanie głębokiego gardła.

Pracuj nad nim

Nie wkraczaj do akcji nagłym uderzeniem z prędkością sprintu, dążąc do jak najszybszego jej wykonania. Zabijesz nastrój i być może połamiesz mu kutasa na pół. Obciąganie powinno być uwodzicielskie i ekscytujące.

Gra wstępna jest niezbędna, nawet przy obciąganiu. Rozbierz go powoli. Pocałuj go w klatkę piersiową, a następnie popracuj nad jego ciałem. Jeśli masz długie włosy, pozwól, aby popłynęły nad jego nagą sylwetką, podczas gdy Ty zmierzasz w kierunku klejnotów. Wyliż mu wnętrze ud i wrażliwe miejsca przed udaniem się do celu wędrówki.

Poznaj smak jego penisa. Daj mu odczuć delikatnie siłę Twojego uścisku. Przytul jego wacka ustami i wepchnij tego złego chłopca tak głęboko, jak to możliwe; zmierz swoje granice. Wykorzystaj płynącą ślinę i zacznij pracować nad działaniem magii.

Owiń usta wokół jego penisa, jakby to był prawdziwy lód na patyku. Jedno długie pociągnięcie, od podstawy do końca. Następnie znajdź swój rytm. Możesz użyć swojej dłoni, aby pomóc sobie w osiągnięciu wygodnego poziomu, do którego chcesz schodzić.

Następnie, a wręcz tylko wtedy, powinnaś zacząć testować, aby zobaczyć, co lubi Twój partner. Dokuczaj mu. Palec w tyłku – tak, czy nie? Lekkie pociągnięcie zębów – seksowne czy nie? Nie wyciągaj wszystkich swoich sztuczek z kapelusza na raz. Spraw, aby urabiały go stopniowo, w akompaniamencie z jękami przyjemności.

Pokaż swój entuzjazm

Nie ma nic bardziej seksownego niż dostawanie loda od kogoś, kto jest w to naprawdę zaangażowany. Większość mężczyzn powołuje się na brak entuzjazmu jako swoje pierwsze rozczarowanie. BJ-y nie są jedną z tych sytuacji, w których udajesz, dopóki nie dojdzie. Jeśli nie czujesz się komfortowo, robiąc loda, znajdź inną czynność, którą oboje lubicie.

Ale jeśli jesteś w to szczerze zaangażowana – pokaż to! Przejmij kontrolę; bądź tą stroną, która zasugeruje obciąganie. Mężczyźni uwielbiają być zaskoczeni przez loda. Możesz go nakręcić i naprowadzić sugestywnymi tekstami, gestami, zdjęciami lub filmami wideo. Albo poczekać, aż przyjdzie do Ciebie i po prostu zerwiesz mu spodnie z tyłka.

Robienie hałasu to świetny sposób na pokazanie swojego zapału. Jęk daje partnerowi znać, że jesteś w to w pełni zaangażowana i jest to dla niego wspaniałe uczucie. Jeśli skłoniłaś się do ssania go, dodaj również i tą “przyprawę”. Złap na opuszek palca nieco jego spermy i użyj jej jako płynu do smarowania. Gwarantuję, że to go niesamowicie nakręci.

Zachowaj entuzjazm, jednocześnie nawiązując bezpośredni kontakt wzrokowy. To pokazuje mu, że jesteś w tej chwili z nim. Możesz posłać mu zalotny uśmiech lub pocierać penisa na swoim sutku. Podczas gdy jest on poza ustami, daj mu znać, jak bardzo cię nakręca lub jak bardzo kochasz jego drogocenny oręż.

Więcej dokuczania!

Drażniący orgazm Twojego partnera to piękna sztuka. Taka, którą możesz opanować, ucząc się praktykowania doprowadzania go do samej krawędzi. Chodzi o to, aby sprowadzić swojego partnera do stanu przy samym szczytowaniu, a następnie zmienić bieg rzeczy (tak, aby jeszcze nie wysadził w powietrze swojego ładunku). Przenieś go ponownie na samą krawędź miłosnego obłędu, uspokój, podrażnij i powtórz. Im bardziej i częściej doprowadzisz go do bliskiego orgazmu, tym bardziej intensywny będzie sam orgazm, kiedy go już osiągnie. Tego typu dokuczanie może być potężnym afrodyzjakiem dla wielu mężczyzn.

Skrajne stany bliskie orgazmu wymagają intensywnej komunikacji pomiędzy Tobą a Twoim partnerem. Musisz zwrócić szczególną uwagę na jego dźwięki, ruchy ciała i inne wskaźniki, aby wiedzieć, kiedy dochodzi. Im bardziej zbliżasz go do tego wyjątkowego stanu, tym lepszy będzie wynik. Poczekaj kilka sekund przed „punktem bez powrotu”. Następnie zmień biegi. Baw się jego jajami, chwyć drążek, użyj rąk, zmień rytm, wyciągnij penisa z ust i powiedz mu, jaki jest seksowny. To nie ma znaczenia. Chodzi o to, aby docisnąć go do granicy, a następnie wyłączyć. Rób tak cały czas, dopóki nie będzie gotowy do poddania się.

Uwolnij jego strefy erogenne

Niezapomniane obciąganie to nie tylko penis. Istnieje kilka stref erogennych, z którymi można się bawić. Jeśli potrafisz opanować sztukę ssania go, stymulując jednocześnie te strefy, wywoła to w jego głowie istne tornado.

Te pięć najlepszych miejsc sprawi, że będzie nakręcony lepiej, niż szwajcarski zegarek:

Fałd pośladkowy to miejsce, w którym udo spotyka się z tyłkiem. Jest to strefa erogenna, często pomijana. Całowanie, lizanie, wciskanie lub łaskotanie tego miejsca może doprowadzić go do szaleństwa, będącego jednocześnie prawdziwym zaskoczeniem.

W mosznie jest woreczek, który trzyma jego piłki. Ma kilka zakończeń nerwowych, które sprawiają, że jest wrażliwy na dotyk. Ssanie, lizanie, ciąganie (delikatnie!) i masowanie może sprawić przyjemność w worku mosznowym. Szczególnie przyjemny może być ścieg mosznowy, czyli linia biegnąca po środku worka.

Krocze jest miejscem pomiędzy odbytem i workiem mosznowym. Jest pełne nerwów krocza, które wysyłają uczucie przyjemności z krocza do narządów płciowych. Delikatne naciskanie, pocieranie (najlepiej z lubrykantem) lub łaskotanie to świetny sposób na zaangażowanie krocza.

Odbyt jest zaskakującą strefą erogenną (dla wielu mężczyzn). Zwieracz i penis są połączone z tym samym nerwem przyjemności (nerwem sromowym). Delikatne pocieranie lub łaskotanie zewnętrznej części odbytu może przynieść przyjemne doznania. Jeśli się na to godzi, przenikanie do jego prostaty może przynieść oszałamiający orgazm, którego nigdy dotąd nie doświadczył.

Kość krzyżowa jest trójkątną, małą częścią pleców. To kolejna przeoczona przez wiele kobiet strefa erogenna. Nerwy krzyżowe są połączone z narządami płciowymi i przenoszą uczucie przyjemności z kości krzyżowej do penisa. Aby pobudzić te nerwy, trzeba będzie trochę mocniej nacisnąć, niż w przypadku innych części ciała.

Komunikuj się

Wykonanie niesamowitego obciągania wymaga sprzężenia zwrotnego pomiędzy Tobą, a Twoim partnerem. Oboje powinniście czuć się komfortowo używając komunikatów słownych, jeśli coś nie idzie zgodnie z założeniem. Albo też – jeśli coś idzie naprawdę dobrze. Idealnie byłoby, gdyby kochał wszystko co robisz i sam Ci o tym mówił, ale żyjemy w świecie, w którym niektórzy ludzie nie działają niestety w ten sposób.

Jeśli nie używa słów lub dźwięków, zwróć uwagę na niewerbalne wskazówki. Sygnały ciała, zmiany w oddychaniu, gesty dłoni i tym podobne. Jeśli chcesz spróbować wykorzystania zębów, lepiej zwracaj uwagę na to, czy Twój mężczyzna zaczyna napinać mięśnie lub wstrzymywać oddech.

Kontakt z oczami również jest istotny. Spójrz na niego, gdy wsuwasz jego penisa w swoją otwartą buzię. Jest to obraz, który będzie trzymał zamknięty w skrytce depozytowej banku swojej pamięci przez bardzo długi czas.

Jeśli sprawy nie idą dobrze, nie bój się sprawdzić lub zapytać, co mu się nie podoba. Prawdziwy artysta szlifuje swoją sztukę przez większość życia. Jest to całkiem dobry pomysł, od którego możesz zacząć. Jest to też szczególnie przydatne, jeśli jesteś nowa w kontakcie z jego penisem. Nauczysz się tego, co chcesz wiedzieć, zbudujesz zaufanie, okażesz swój entuzjazm i pomożesz mu poczuć się potężnym i ważnym.

Użyj umiejętnie rąk

Robienie dobrego loda to nie tylko wpychanie kawałka mięsa do ust i jeżdżenie po nim ustami (szokujące, wiem). Masz przy sobie inne narzędzie, które sprawi, że to doświadczenie stanie się przyjemne – Twoja ręka.

Rozpoczęcie od lekkiej pracy ręcznej to świetny sposób na rozgrzanie jego członka. Nie ma nic bardziej krępującego, niż próba wsadzenia sflaczałej dętki w usta. Wcieraj wcześniej w  dłonie lubrykant, np. o smaku kwiatowym, aby uzyskać dodatkową dozę zmysłowego aromatu, który (wbrew pozorom) nakręca też jego.

Kiedy już zaczniesz działać, nadal możesz używać swoich dłoni, aby utrzymać kontrolę. Jeśli nie chcesz, aby spotkało Cię głębokie gardło z udziałem rozszalałej z pożądania bestii, użyj rąk, aby odpowiednio przykryć podstawę penisa. Twój język pokazuje w tym samym czasie pożądanie do najważniejszej i najbardziej strategicznej części (wędzidełko), podczas gdy ręka obsługuje całą dolną część. Możesz to wymieszać używając kombinacji usta + dłoń do rytmicznego głaskania i obciągania. Następnie, wracając do głowy i głównej części, można zamienić rolę pieszczot miejscami.

Możesz używać rąk do zabawy z innymi wrażliwymi miejscami. Ciągnij za kulki, głaskaj wewnętrzną część uda lub skręcaj jego sutki. Naciśnij i potrzyj krocze lub wsuń palec w odbyt (jeśli wcześniej się na to zgodził).

Jeśli nie chcesz bawić się jego częściami ciała, możesz bawić się swoimi. Pieść swoją łechtaczkę lub baw się piersią. Spodoba mu się to. Możesz również złapać go za rękę i poprowadzić go do swoich punktów przyjemności.

Twoje ręce z pewnością wejdą z chęcią w ten układ – przydadzą się na przykład, jeśli potrzebujesz szybkiej przerwy. Prawda jest taka, że obciąganie jest trudne dla szczęki. Jeśli potrzebujesz sekundy, aby ją zrelaksować, Twoja ręka pozwala Ci to zrobić bez łamania rytmu.

A jeśli nie jesteś fanką połykania nasienia, zawsze masz możliwość doprowadzenia go do finału zmysłową pracą ręki.

Miksuj sposoby, czyli kombinuj dziewczyno!

Jest jeden pewny sposób, by zrobić Twojemu partnerowi najgorszego loda w jego życiu. Użyj jednej nudnej metody. Wsadzać i wyjmować, wsadzać i wyjmować, wsadzać i wyjmować. Czekając na jego spermę możesz wrócić do domu i uczyć się do egzaminu. Jest to odpowiednik metody obciągania w stylu młota pneumatycznego. Proszę, zrób nam wszystkim przysługę i wrzuć trochę przyprawy do tej potrawy.

Nawet jeśli zachowasz prostotę, masz do dyspozycji kilka narzędzi. Twoje usta, język i zęby (jeśli on to lubi). Twój oddech, przełyk, słowa, piersi, ręce, palce, a czasem stopy. A jeśli używasz lubrykantu lub zabawek, masz jeszcze więcej możliwości.

Dzięki tym wszystkim dodatkowo dostępnym i naturalnie wbudowanym instrumentom możesz mieszać techniki, dopóki mózg Twojego partnera nie eksploduje. Nie skupiaj się wyłącznie na penisie. Baw się z innymi strefami erogennymi, aby trzymać go w szachu. Jeśli jesteś utalentowanym wielozadaniowcem, możesz połączyć dwie techniki jednocześnie. Zacznij delikatnie, ciągnąc za jaja, liżąc głowę jego kutasa. Następnie naciśnij go w wycięciu – raz, dwa, albo i trzy.

Istnieją również praktyczne powody, aby to wymieszać. Musisz zrobić sobie przerwę. Oddychanie przez nos może stać się niewygodne po jakimś czasie. A jeśli nie możesz odczepić szczęki przy długotrwałym kontakcie, będziesz chciała złagodzić dyskomfort. Wyjęcie penisa z jamy ustnej to nic wielkiego, jeśli tylko masz plan działania.

Spróbuj różnych rzeczy, aby dowiedzieć się, co mu się podoba. Oto kilka pomysłów:

Liż spód wędzidełka, miejsce, gdzie głowa i główna część penisa się spotykają. To magiczne miejsce i bardzo wrażliwe. Możesz lizać z boku na bok, w górę i w dół, lub obracać językiem wzdłuż krawędzi.

Jęk lub „szum”, gdy masz go w ustach. Zmień rytm między szybkim a wolnym. Wibracje przeniosą się przez krawędź i będzie wiedział, że dobrze się bawisz.

Z płaskim językiem, liż dół jego penisa, od podstawy, do końcówki. Powtórz to kilka razy, patrząc mu w oczy, gdy to robisz. Możesz go “dobić”, kończąc szybkim ssaniem lub świdrowaniem języka na końcu.

Umieść usta u podstawy jego penisa i powoli wciągnij go, uwalniając mnóstwo ślinianek. Powtórz tę czynność, znajdując dobry rytm. Użyj dłoni, aby zakryć dowolny obszar penisa, którego nie zakrywasz usta. Możesz obracać nadgarstek i usta w przód i w tył dla pewnej różnorodności.

Ssij głowę jego penisa i poruszaj językiem wzdłuż wędzidełka. Gładź jego jaja lub pocieraj ręką wzdłuż krocza. Jeśli lubi zabawy przy analu, możesz wślizgnąć palec do odbytu.

Włóż jego penisa do ust tak daleko, jak to tylko możliwe (głębokie gardło). Wykonuj ruchy połykania, podczas gdy Ty poruszasz tyłem języka w górę i w dół dolnej części penisa.

Połóż rękę na podstawie penisa i ściśnij ją. Pocieraj mokre usta wzdłuż dolnej części wędzidełka, a następnie ssij głowę penisa. Wykonuj tę czynność kilka razy zmieniając kolejność. Pocałuj wędzidełko podczas gdy patrzysz na niego i rzuć mu swoje najseksowniejsze spojrzenie, dostępne wyłącznie w sypialni. Wyciągnij jego penisa z ust i pocieraj go między piersiami. Następnie umieścić go z powrotem w ustach. Wykonuj to naprzemiennie kilka razy.

Wyciągnij jego penisa z ust i zacznij go obrabiać ręką. Delikatnie ssij jego jaja, po kolei. Naprzemiennie z długimi uchwyceniami w usta całego worka i holowaniem w buzi (bez zębów).

Wykorzystaj zabawki

Seksualne zabawki nie są tylko do samodzielnej zabawy. Są świetne do gry wstępnej i pozycji seksualnych, które rozbroją Twojego partnera. Wiele zabawek seksualnych może wzmocnić obciąganie. Ale te trzy poniższe to najlepsze klejnoty koronne przy robieniu loda:

Lubrykant. Jest niezbędnym składnikiem do wykonywania solidnych lodów. Jeśli nie masz nic na podorędziu, Twój blowjob musi być naprawdę mokry. Nie zawsze możesz użyć wystarczającej ilości śliny, a nikt nie chce wsadzać suszonej wołowiny z kością do ust. To właśnie w takim przypadku wkracza lubrykant. Wetrzyj trochę wodnistego lub silikonowego smaru na jego penisa i bierz się do roboty. W mgnieniu oka będziesz ślizgać się na jego członku.

Nie podoba Ci się smak nasienia? Chwyć trochę smakowego lubrykantu. Jest skuteczny w maskowaniu goryczy jego bogatej w żelazo diety lub posmaku papierosów. Poza tym, może być naprawdę fajnie ssać członka, który przypomina w smaku bananowo-truskawkowego lizaka, przynajmniej raz na jakiś czas.

Wibrator. Możesz użyć wibrator na swojego partnera lub na siebie. Tak czy inaczej, rozłożysz go na łopatki. Kulkowe to świetna opcja: są małe, proste, wszechstronne i ekonomiczne. Chwyć go tak, żeby wibrator pocierał go we wcześniej wspomnianych okolicach erogennych, podczas gdy Ty jesteś zajęta zabawianiem jego drogiego kolegi.

Mężczyźni też kochają wibracje. Istnieje kilka miejsc szczególnie wrażliwych na stymulację wibratora. Wewnętrzne udo i sutki mogą być świetnym miejscem na początek. Postaraj się wodzić w górę i w dół jego członka poprzez pocieranie wibratorem, a jednocześnie obrabiać jego penisa w ustach. Możesz to też zrobić, naciskając nim na jego krocze. Przesuń go w dół o kilka centymetrów do jego odbytu. Uzupełnij całą czynność, pocierając go wzdłuż wędzidełka.

Dildo. Orgazmy prostaty są innym światem. Połączenie orgazmu prostaty z obciąganiem postawi Twojego partnera na innym poziomie szczytowania. Jeśli jesteś choćby w miarę przyzwoitym wielozadaniowcem – możesz sprawić, że kompletnie odleci.

Będziesz potrzebowała dildo, aby dokończyć swoje dodatkowe zadania. Dodatkowo przyda się, by było ono wykonane z silikonu lub żelu (coś elastycznego, co wygina się w krzywe). Pomysł polega na znalezieniu zabawki, która dotrze do jego prostaty, więc zastanów się nad długością, kształtem i kątem, pod jakim będziesz ją trzymała. Zdecydujcie wspólnie, czy chcecie zabawkę, która wibruje.

Zakończ wszystko z hukiem

Po tym całym dokuczaniu, chcesz, żeby jego kulminacja była niezapomniana.

Zanim on osiągnie orgazm, naciśnij go we wspomniane miejsca. Połącz dwie techniki, przyspiesz rytm lub zrób coś, co, jak wiesz, doprowadza go do szału. Tuż przed kulminacją, wykonaj delikatne pociągnięcie jajami. Kiedy osiąga orgazm, kontynuuj, ale zwolnij rytm i rozluźnij uchwyt. Jego nerwy staną się wrażliwe i nie będą w stanie wytrzymać już zbyt wiele po około 90-120 sekundach.

Kontynuuj jazdę przez sekundę lub dwie dłużej, niż uważa za wygodne, a następnie zatrzymaj się.

Jeśli chcesz połknąć spermę, świetnie. Kontynuuj ssanie i lizanie, podczas gdy on strzela do tyłu gardła. Nawet po tym, jak to zrobił, liż głowę jego penisa bardzo lekko trochę więcej, podczas gdy patrzysz na niego i uśmiechnij się.

Nie czuj się pod presją, aby połknąć. Większość mężczyzn jest szczęśliwa z wystrzału wszędzie tam, gdzie może. Jeśli nie chcesz połykać, masz kilka opcji:

Możesz wyciągnąć jego penisa z ust i niech sperma spłynie na rękę. Spójrz na niego, uśmiechnięta jak seksowna lisica.

Możesz pozwolić mu spuścić się na klatkę piersiową, brzuch, tyłek, lub inny piękny element Twojego ciała i dać mu przy tym najbardziej uwodzicielski wyraz twarzy.

Lub też – można pozwolić mu na finał w ustach. Jeśli wybierzesz tę opcję, możesz pozwolić spermie przelecieć przez wycięcie ust (im wolniej, tym bardziej go to nakręci) lub dyskretnie ją wypluć.

5 rzeczy, których należy unikać

Robienie niesamowitych lodów to nie tylko zabawa i przyjemność. Żartuję, tak jest. Ale dla większości mężczyzn są pewne natychmiastowe granice. Oto pięć rzeczy, których będziesz chciała uniknąć, aby stać się pasjonatką obciągania.

1. Zęby

Niektórzy faceci lubią delikatnie używane zęby, które delikatnie się nad nimi pastwią. Ale jest to coś, o czym należy wcześniej porozmawiać. Jeśli jesteś nowicjuszką w robieniu loda, poczuj się komfortowo, wiedząc, że większość ludzi znajduje naturalną pozycję, w której zęby są trzymane z dala od użytku. Jeśli jednak stanie się to dla Ciebie problemem, możesz zrobić dwie rzeczy:

Przytrzymaj penisa w dolnej części jamy ustnej i zakryj zęby językiem.

Owiń wargi wokół zębów, przesuwając wacka do i z ust.

2. Gagging

Większość mężczyzn nie lubi, gdy kobieta ma odruch wymiotny. A jeśli tak, to jest to dla niej niewygodne doświadczenie. Możesz tego uniknąć, postępując zgodnie z kilkoma wskazówkami:

Poznaj swoje ograniczenia. Nie wkładaj 30-centymetrowego pręta do gardła, jeśli uważasz, że może nie pasować.

Ułatwiaj swój odruch przełykania, ustawiając się w taki sposób, aby usta i gardło były wyrównane. Możesz spróbować tej pozycji: połóż się na plecach z głową zwisającą w połowie drogi od łóżka i poproś, aby stanął za tobą i przystąpił do działania.

Upewnij się, że oddychasz przez nos. Pomaga Ci się to zrelaksować i utrzymuje otwarte drogi oddechowe.

3. Obrzydzenie na twarzy

Tak, wiem, większość nasienia jest obrzydliwa. I tak, wiem, czasami męski penis nie jest idealny. Ale ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest wykrzywić twarz w taki sposób, jakbyś wepchnęła całą cytrynę do buzi na raz. To szybka droga do krainy zniechęcenia. Blowjob powinien być seksowny i zabawny. Więc nawet jeśli możesz być trochę zdegustowana, wstrzymaj się i porozmawiaj o tym używając swoich słów, nie mimiki twarzy.

4. Analna niespodzianka

Orgazmy prostaty mogą otworzyć niezwykłą krainę magii dla faceta. Chcesz mu zrobić loda, którego nigdy nie zapomni? Włącz prostatę do swojego repertuaru. Ale żyjemy w kulturze, w której mężczyźni wciąż uczą się akceptować tę prawdę. Umieszczenie czegokolwiek w odbycie partnera jest czymś, co powinno zostać uzgodnione. Niektóre niespodzianki najlepiej zostawić szczelnie zamknięte do odwołania.

5. Aktorstwo solowe

Mimo, że wykonujesz większość pracy, obciąganie jest nadal czynnością partnerską. Zaproś swojego mężczyznę, aby dołączył do Ciebie w jak największym stopniu. Porozmawiaj z nim, spójrz na niego, uśmiechnij się do niego. Pozwól mu dotknąć Cię, pobawić się z Tobą i wchodzić z Tobą w interakcję. Dołączcie do zabawy razem.

Kiedyś uważane za „tabu” obciąganie teraz stanowi standardową część życia seksualnego ludzi. Sześćdziesiąt do dziewięćdziesięciu procent dorosłych kobiet zrobiło loda w pewnym momencie życia. Postawy zmieniają się na korzyść BJ’oba. Pomimo błędnego przekonania, kobiety uznają obciąganie za intymny czyn, którym się nieraz szczycą i w trakcie którego nieraz czują się potężne podczas jego wykonywania.

Nigdy więcej nie będziesz patrzyła na jednookiego węża w przerażeniu. Przejmij kontrolę nad tą królewską kobrą i zabijaj ją z ufnością. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami i daj mu doświadczenie, którego nigdy nie zapomni. Będziesz wiedziała, że opanowałaś sztukę obciągania, gdy wyślesz swojego partnera w kosmos, jednocześnie ciesząc się sobą oraz czując kontrolę i władzę nad całym aktem.

Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.