Penis jest najbardziej temperamentną częścią ciała mężczyzny. Ma tendencję do nadmiernego podniecenia dla własnego dobra. Słabo reaguje na substancje nielegalne. Może być gotowy w dużym stopniu w nieodpowiednich czasach, podczas gdy wycofuje się ze służby, kiedy jest najbardziej potrzebny. Jeśli chodzi o źródła przyjemności, może to być cholernie frustrujące.

Według badania opublikowanego w Amerykańskim magazynie medycznym, 85 procent mężczyzn w wieku od 20 do 39 lat mówi, że „zawsze” lub „prawie zawsze” może dostać i utrzymać erekcję, co oznacza, że 15 procent mężczyzn w kwiecie wieku ma trudny okres, w którym przynajmniej od czasu do czasu erekcje stają się coraz trudniejsze. W tym samym badaniu stwierdzono, że z mężczyzn w wieku 40-59 lat, tylko 20 procent powiedziało, że mogą oni uzyskać wystarczająco zdrowe erekcji dla seksu przez większość czasu. 

Chociaż możesz nigdy nie być w stanie przewidzieć, jak twój penis będzie zachowywać się z 100 procentową dokładnością, istnieją jednak kroki, które można podjąć, aby upewnić się, że jeśli chodzi o czas na wykonanie, twoje erekcje są tak zdrowe i silne, jak mogą być.

Sprawdź proste sposoby wpływające na silniejszą erekcję

1) Spróbuj pierścienia na penisa

Czy wiesz, że pierścień na penisa może pomóc w utrzymaniu erekcji? Ta zabawka w kształcie litery O pasuje do Twojego penisa i pomaga utrzymać erekcję. Pierścień ten pomaga również zapobiec nieszczelności żylnej, forma zaburzeń erekcji, gdzie krew płynie do penisa, ale ma problemy z pobytem tam. 

Istnieją cztery rodzaje pierścieni wibrujących, z których wszystkie mogą pomóc w utrzymaniu erekcji:

  • Regulowane pierścienie
  • Pierścienie rozciągliwe
  • Pierścienie wibracyjne
  • Pierścienie stałe

2) Korzystaj z siłowni

siłownia a erekcja

Kardio. Kardio. Kardio.

Przepływ krwi jest kluczem do zdrowej erekcji i nie ma nic tak dobrego, co pobudza przepływ krwi jak ćwiczenia aerobowe. Nie tylko utrzymuje cię w dobrej kondycji, ale także buduje tlenek azotu w organizmie, który pomaga utrzymać erekcję.

Bieganie jest świetne, trzymaj się z dala od roweru Rowerzyści, którzy spędzają dużo czasu na fotelikach rowerowych, mogą mieć więcej problemów z erekcją. Te ciasne spodenki też mogą zaszkodzić.

3) Odłóż papierosy

palenie a erekcja

W badaniu przeprowadzonym na Uniwersytecie w Kentucky badacze odkryli, że gdy poproszono ich o ocenę ich życia seksualnego w skali od 1 do 10, mężczyźni, którzy palili – dali oceny średnio około 5, podczas gdy niepalący oceniali swoje życie seksualne na 9.

Jednym z powodów jest to, że palenie jest znaną przyczyną impotencji i istnieją pewne dowody, że palenie wpływa na siłę i rozmiar erekcji. W jednym z badań naukowcy odkryli, że penisy palaczy są mniejsze niż te należące do osób niepalących.

Oprócz uszkodzenia naczyń krwionośnych, palenie może spowodować uszkodzenie samej tkanki prącia, czyniąc ją mniej elastyczną i zapobiegając jej rozciąganiu się.

Musimy jeszcze usłyszeć lepszy powód do rezygnacji.

4) Ale nie przerywaj picia kawy

Choć niewiele rzeczy jest gorszych dla twojej erekcji niż papierosowy nawyk, kawa może ci pomóc z problemami poniżej pasa. Badanie przeprowadzone przez Uniwersytet Nauki w Stanach Zjednoczonych wykazało, że mężczyźni, którzy spożyli odpowiednik kofeiny w postaci 2-3 filiżanek kawy dziennie, są mniej narażeni na zaburzenia erekcji niż ci, którzy wolą budzić się z napojami bezkofeinowymi.

5) Zrób wazektomię

Jeśli skończysz starać się o potomstwo (lub na pewno nie chcesz mieć dzieci), rozważ zainwestowanie w stałe renowacje w fabryce spermy.

Ryzyko niepowodzenia antykoncepcji może być dużym źródłem niepokoju dla niektórych mężczyzn, zwłaszcza tych, którzy mieli katastrofę związaną z kontrolą urodzeń lub strach w przeszłości.

Ten niepokój może z kolei prowadzić do problemów z erekcją i powodować to samo błędne koło, które sprawia, że lęk przed osiągnięciem lepszych wyników jest zabójczy pod względem nastroju.

Ale jeśli nie ma spermy, ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo małe: Prawidłowo wykonana wazektomia ma wskaźnik skuteczności 99,9 procent. 

6) Pozostań wierny

Jest to powszechne dla mężczyzn, którzy zaczynają mieć problemy, aby przestać mieć erekcję. Tak powszechne, w rzeczywistości, że lekarze, którzy leczą zaburzenia erekcji często pytają swoich pacjentów, czy posiadają jakieś kobiety na boku.

Jeśli twoja żona nie wie o tym, nie aprobuje i nie uczestniczy w twoim nowym życiu seksualnym, w którym to przypadku chcielibyśmy się z nią spotkać – musisz czuć się z nią przynajmniej trochę winny, kiedy jesteś z nią. Poczucie winy może zamienić się w niepokój, a to może zabić erekcję.

7) Pozbądź się problemów z cukrzycą

cukier a erekcja

Poza podjęciem pracy w klasztorze, cukrzyca jest najszybszą drogą do życia w celibacie.

W rzeczywistości ponad 50 procent wszystkich mężczyzn z cukrzycą jest bezsilnych. Choroba uderza w penisa z podwójną siłą. Przyspiesza proces choroby tętniczej i spowalnia przekazywanie bodźców wzdłuż nerwów w całym organizmie. I, zaufaj nam, zdrętwiały penis nie jest szczęśliwym penisem.

Pozostawienie cukru jest najlepszym sposobem na uniknięcie cukrzycy. Jeśli jest na to za późno, bądź czujny w sprawdzaniu poziomu cukru we krwi (porozmawiaj z lekarzem o najlepszych metodach).

Mężczyźni, którzy są niechlujni w kontrolowaniu swoich poziomów mają 70 procent więcej problemów z erekcją niż ci, którzy pozostają na jej szczycie, zgodnie z najnowszym włoskim badaniem.

8) Uspokój się, kiedy pchasz

Jedno energicznie źle umieszczone pchnięcie to wszystko, czego potrzeba, aby nie doprowadzić do erekcji. 

Nie wierzysz nam? Spróbuj wycelować penisa w pień drzewa – jego gęstość jest mniej więcej taka sama jak kości łonowe partnerki.

Całkowite pęknięcie będzie wymagało operacji w ciągu 24 godzin, aby zatrzymać krwotok wewnętrzny i zmniejszyć ryzyko trwałego uszkodzenia. Częściowe rozerwanie nie jest tak poważne, ale może później spowodować problemy. Ponieważ podszewki korony goją się z tkanką bliznowatą, tracą swoją elastyczność, co prowadzi do krzywizny, bólu i ostatecznie do impotencji.

Według niektórych szacunków, ponad jedna trzecia bezsilnych mężczyzn ma historię „urazu prącia”.

Aby się chronić, bądź ostrożny, gdy ona jest na górze. Jest to pozycja, która najprawdopodobniej spowoduje obrażenia.

9) Spaceruj więcej

W jednym z ostatnich badań naukowcy odkryli, że mężczyźni, którzy chodzą minimum 2 km dziennie, mieli o połowę mniej problemów z erekcją.

Depozyty, które zatykają lub usztywniają tętnice prącia mogą również powodować erekcje. Faceci mają tendencję do myślenia o swoich tętnicach jako o prostych rurkach, które mogą się zatykać, ale dzieje się o wiele więcej. Wykładziny tych naczyń krwionośnych są bardzo biologicznie aktywnymi obszarami, gdzie substancje chemiczne są wytwarzane i uwalniane do krwioobiegu.

Im więcej ćwiczysz, tym zdrowsze, czystsze i bardziej elastyczne stają się te wykładziny.

10) Dużo ziewaj

Jeśli chodzi o Twoje ciało, ziewanie i uzyskiwanie erekcji to praktycznie to samo.

Oba są kontrolowane przez substancję chemiczną zwaną tlenkiem azotu. Uwolniony w mózgu, może albo podróżować do neuronów, które kontrolują otwieranie ust i oddychanie, albo zejść w dół rdzenia kręgowego do naczyń krwionośnych, które żywią penisa. Czasami można mieć to i to (dlatego częste ziewanie może spowodować drżenie penisa).

Nie zalecamy gry wstępnej z otwartymi ustami. Ale pozwalanie sobie na ziewanie od czasu do czasu przez cały dzień może pomóc w wytyczeniu ścieżek neurochemicznych, które prowadzą do dobrych, mocnych erekcji.

11) Potrzebujesz więcej snu

sen a erekcja

Twój penis potrzebuje tyle ciszy, ile się da. Każdej nocy, kiedy śpisz, masz od trzech do pięciu godzinnych erekcji. Prawdopodobnie zauważyłeś to zjawisko po raz ostatni, kiedy musiałeś sikać o 4 rano.

Te erekcje nie są tam tylko po to, aby uczynić życie interesującym dla twojego współmałżonka. Pracują one, aby naładować penisa – utrzymując go dobrze odżywionego tlenioną krwią.

Teoretycznie, im bardziej nocne erekcje masz, tym bardziej elastyczna stanie się twoja tkanka erekcji. A to może pomóc w utrzymaniu silnej erekcji w miarę upływu lat.

Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.