Zabawki seksualne to świetny sposób na przyprawienie akcji w sypialni, zwłaszcza jeśli czujesz, że intymne sytuacje stają się nudne i skostniałe w schematach.

Ale pamiętaj, że zabawki seksualne są przyprawą, a nie głównym kursem do wspaniałego życia seksualnego. Nie należy polegać wyłącznie na zabawkach seksualnych dla przyjemności.

Więc jak można używać zabawek seksualnych, aby zachować pikanterię?

ZRÓB SHOW I GO NAKRĘĆ!

Pewnie wiele razy słyszałaś to w ciągu ostatnich lat:

Mężczyźni są nakręcani głównie przez to, co widzą.

Więc zrobienie pokazu dla Twojego mężczyzny za pomocą seks zabawek to świetny sposób, aby go odpalić w nim pożądanie niejako z automatu.

Następnym razem, gdy oboje znajdziecie się w łóżku razem, chwyć wibrator albo dildo i powiedz swojemu facetowi, że masz mu coś do pokazania. Powiedz mu, że jedyną zasadą jest “patrz, ale nie dotykaj”.

Włącz wibrator i rozpocznij pocieranie się z nim i masturbację aż do orgazmu. To samo możesz zrobić z dildo.

Po prostu widząc przyjemność, jaką osiągasz – jest to naprawdę dużo, by wpłynąć na jego wyobraźnię. To sprawia, że jest to świetny sposób, aby rozpocząć grę wstępną. W pewien sposób robisz to wszystko sama, ale Twój mężczyzna jest zdecydowanie coraz bardziej wciągany w to w tym samym czasie.

POBUDZAJ JEGO PROSTATĘ

Prostata Twojego faceta jest bardzo wrażliwa. Stymulowanie jej to świetny sposób na nakręcenie go i wzmocnienie orgazmu. Być może zastanawiasz się, jak możesz pobudzić jego gruczoł krokowy?

Znajduje się ona w nim. Aby go pobudzić, należy włożyć palec w jego tyłek i zawinąć go z powrotem w kierunku jego jaj, aż poczujesz mięsisty “kopiec”. Wciśnij delikatnie ten mięsisty element w rytmicznym ruchu, aby go pobudzić.

Jeśli nie chcesz wkładać palca w jego tyłek, możesz stymulować go pośrednio poza jego ciałem, naciskając na krocze, które jest szorstkim kawałkiem skóry między jego jajami i tyłkiem.

Myślałaś, że ten artykuł dotyczy zabawek seksualnych? Dlaczego więc ciągle piszę o palcach?

Odpowiedź jest prosta – najpierw trzeba omówić podstawy. Teraz, gdy już wiesz, gdzie jest prostata i jak ją stymulować, możesz używać różnych zabawek seksualnych, aby ją stymulować:

Możesz spróbować użyć zwykłego wibratora i włożyć mu go w tyłek.

Można zrobić to samo z dildo lub koralikami analnymi.

Butt plugi są przeznaczone wyłącznie dla ….tyłka (angielska nazwa nie jest przypadkowa). Jest to świetny dodatek, aby stymulować jego prostatę, jak również resztę jego tyłka.

Zatyczki analne to być może najprostsze sex zabawki do wykorzystania dla jego prostaty, ponieważ są one przeznaczone do pozostania w miejscu po włożeniu.

Bardzo podobne do wtyczek są masażery prostaty. Są to specjalnie zaprojektowane zabawki seksualne dla facetów, które są ukształtowane i zaprojektowane tak, aby zapewnić możliwie dużo stymulacji prostaty.

POZBAWIENIE ZMYSŁÓW

Kiedy słyszysz słowo zabawka do seksu, większość ludzi natychmiast myśli o rzeczach takich, jak wibratory i dildo.

Nie zapomnij, że istnieje wiele innych fantastycznie potężnych zabawek seksualnych, które można wykorzystać na swoim partnerze, a które są o wiele bardziej subtelne. Wiele z tych zabawek seksualnych obejmuje “odcinanie” jednego lub więcej z jego zmysłów.

Wielu mężczyzn uważa, że to bardzo pobudzające, gdy rezygnuje z kontroli na rzecz swojej dziewczyny, robiąc rzeczy takie jak noszenie opasek na oczy, ręce i nogi lub nawet ich wiązanie albo po prostu noszenie zatyczek do uszu (proste, prawda?)

UŻYWANIE ZABAWEK SEKSUALNYCH PRZED UPRAWIANIEM SEKSU

Istnieje wiele różnych zabawek seksualnych, które można wykorzystać na swoim parnetrze podczas gry wstępnej, zanim przejdziesz do właściwego aktu seksualnego.

Oprócz tych, o których już wspominamy, możesz używać takich rzeczy jak specjalne rękawiczki lub inne nakładki na ręce, zamiast dawać mu “zwykłą ręczną robótkę”.

Nawet użycie lubrykantu podczas pracy ręką lub obciągania to świetny sposób na zmianę sytuacji i odczuwanych bodźców.

Możesz również rozważyć użycie na nim czegoś w rodzaju pierścienia na penisa.

Tak jak istnieje wiele zabawek seksualnych, które możesz użyć na swoim mężczyźnie, są również tony zabawek seksualnych, które możesz użyć na sobie.

Czy lubisz poigrać z dildo lub wibrator przed seksem? Istnieją setki różnych typów do wyboru – dużych i małych, o przeróżnych kształtach i funkcjach, z gumy lub szkła.

Nie zapomnij, że wiele z zabawek seksualnych, które można używać przed seksem mogą być używane również podczas seksu.

Może się okazać, że omówienie używania zabawek seksualnych z mężczyzną przed ich użyciem ich jest najlepszą opcją. Przekonasz się, że większość facetów uwielbia ideę używania sex zabawek, podczas gdy inni nie są po prostu jeszcze do tego gotowo, innych zaś nie bawi to wcale. Kluczem jest omówienie całej sprawy i pomysłów wraz z nim, aby zobaczyć, co może zarówno cieszyć Was oboje, jak i będzie dla Was dopuszczalne oraz wygodne w użyciu.

Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.