Nasze otoczenie ma ogromny wpływ na nasz nastrój, a zwłaszcza na nasze libido. Po pracowitym dniu, Twoja sypialnia powinna być miejscem spokoju, spokoju i – miejmy nadzieję – seksualności. Jednak czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad podniesieniem seksownych wibracji w Twojej sypialni? Niezależnie od tego, czy szukasz sposobów, aby zwiększyć swoje pożądanie seksualne, połączyć się w klimatycznym miejscu z partnerem, czy po prostu chcesz mieć niesamowitą przestrzeń do spania – sprawdź te wskazówki, jak uczynić swoją przestrzeń bardziej zmysłową.

Temperatura

Temperatura odgrywa istotną rolę w tworzeniu przestrzeni do seksu. Bycie zbyt zimnym nie sprawi, że w pierwszej kolejności zdejmiesz ubrania, a bycie zbyt gorącym może wpłynąć na przepływ krwi do narządów płciowych. Być może trzeba będzie poeksperymentować z tym, jaka temperatura działa na Ciebie, ale większość ludzi uważa, że jest to około 7 stopni Celsjusza.

Seksowne prześcieradła

Dotyk jest jednym z głównych zmysłów uruchamianych podczas zabawy seksualnej, a wszystkie powierzchnie, z którymi się stykasz, mogą wpłynąć na Twój nastrój. Pierwszą i najważniejszą z nich jest pościel. Zainwestuj w miękkie, wygodne prześcieradła i utrzymuj je w czystości! Czołganie się po brudnych, śmierdzących prześcieradłach może być gigantycznym “zgaszeniem” erotycznego klimatu, bez względu na to, jak luksusowe kiedyś były. Jeśli lubisz kąpiele przed lub po (lub może podczas) seksu i masturbacji, rozkoszuj się fantazyjnymi ręcznikami. Jeśli lubisz używać poduszek podczas zabawy, aby pomóc trafić w te słodkie miejsca, spróbuj miękkiej poduszki ukształtowanej pod kątem. Upewnij się, że wszystko, co wchodzi z Tobą w interakcję podczas seksu, i może ubrudzić się od płynów ustrojowych, można łatwo oczyścić.

Odpowiednie światło

Dbałość o właściwe doświetlenie pomieszczenia może bardzo wpłynąć na seksowną chwilę. Światło świec i miękkie światło otoczenia nie tylko rozpręża, ale również wprawia w nastrój dający do zrozumienia, że dzieje się coś zmysłowego. Wyłącz duże światła nad głową i dodaj miękkie światło do swojej szafki nocnej. Oświetlenie strunowe, w formie latarni i kolorowe żarówki to również świetne opcje zmysłowego budowania klimatu światłem.

Zapach

Zapachy są bardzo mocno przywiązane do pamięci, więc pamiętaj o tym, gdy wybierasz zapach dla swojego seksownego buduaru. Istnieją olejki eteryczne i zapachy, które są tradycyjnie uważane za afrodyzjaki, takie jak róża, drewno sandałowe i jaśmin, ale upewnij się, że te zapachy działają na Ciebie. Wypróbuj je, zanim zabierzesz je do sypialni, wypróbowując je w sklepie, umieszczając trochę na skórze i ubraniu lub używając ich przedtem w innej przestrzeni. Zapach, który wybierzesz, powinien być kojący, a nie przytłaczający lub rozpraszający.

Istnieje wiele sposobów na włączenie zapachów do Twojej przestrzeni. Świece mogą być doskonałym rozwiązaniem, ponieważ dodają seksualny element ognia. Jednak należy przyznać, że nie są one najbezpieczniejszą opcją. Palniki elektryczne i dyfuzory oleju są dobrą alternatywą. Możesz nawet spróbować wymieszać kilka kropel oleju w swoim ulubionym balsamie i wmasować go w siebie lub swojego partnera.

Moc koloru

Mamy 2 naturalne reakcje na kolor – jedną biologiczną i jedną psychologiczną. Kolor czerwony może powodować wzrost ciśnienia krwi, nagrzewanie się ciała i generowanie energii. Psychologicznie, uczymy się kojarzyć czerwone tony z miłością, pasją i seksem. Jednak zbyt duża ilość czerwieni może być przytłaczająca, a nawet irytująca i budzić gniew. Akcenty czerwieni, jak czerwona poduszka, czerwone kwiaty lub dzieło sztuki nad łóżkiem z czerwonymi odcieniami są lepszym pomysłem, niż malowanie wszystkich swoich ścian w kolorze purpurowym.

Otocz się naturą

Jeśli lubisz mieć rośliny i kwiaty w swojej przestrzeni, upewnij się, że odpowiednio się nimi opiekujesz. Martwe rośliny i smutno wyglądające kwiaty mogą zabić nastrój przestrzeni. Szukasz trochę zieleni, ale nie masz czasu, aby dobrze się nimi zająć? Sztuczne rośliny i kwiaty mogą stworzyć iluzję bez konieczności ich pielęgnacji.

Prywatność

Zamek w drzwiach może zdziałać cuda dla twojego poczucia swobody. Wiedza o tym, że nikt nie może wchodzić i przerywać intymnych wysiłków, obniża poziom stresu i pozwala skupić się na przyjemności.

Jeśli zamek nie jest opcją w Twojej przestrzeni życiowej, stwórz sygnał lub znak, który mówi innym, żeby nie wchodzili. Zaciemnienie okna, jak firanka lub gruba kurtyna, może również pomóc Ci czuć się swobodnie, aby być nago w Twojej przestrzeni, bez nikogo zaglądającego do niej. No chyba, że to jedna z Twoich fantazji 😉

Odłóż telefon

Telefony mogą przynieść wiele stresu, ponieważ łączą nas z zawsze ruchliwym światem zewnętrznym, kalendarzami czynności do wykonania i listami osób, które potrzebują naszej uwagi. Podczas gdy całkowite rozłączenie może być trudne, odkładanie telefonu na bok zapobiega rozpraszaniu uwagi i wyciąganiu Cię z chwili, w której uprawiasz seks. Jeśli chodzi o inne urządzenia elektroniczne, takie jak telewizory i radia, upewnij się, że zwiększają one Twoje wrażenia, nie umniejszając ich znaczenia. Jeśli telewizor jest włączony, niech gra w nim seksowny film lub porno. Jeśli lubisz muzykę w swojej przestrzeni, stwórz listę ulubionych kawałków, które wprawią Cię w dobry nastrój.

Trzymaj akcesoria i zabawki seksualne w gotowości

To nie jest sexy rozpoczynać igraszki, mając dookoła siebie pełno zabawek, tylko po to, aby podnieść je brudne lub z martwą baterią. Postaraj się nabrać nawyku czyszczenia zabawek i prawidłowego ich przechowywania po każdym użyciu. Może to dobry pomysł dla Ciebie, aby czyścić zabawkę codziennie odkładając do nocnej szafki, a może masz jedną noc w każdym tygodniu, gdzie przygotowujesz wszystkie swoje silikonowe akcesoria. Zrób to, co działa na Twoją rutynę. Zwróć uwagę na wskaźniki żywotności baterii każdej wymagającej tego zabawki i ładuj je często. Jeśli Twoja zabawka używa baterii jednorazowych, zawsze powinnaś mieć pod ręką kilka dodatkowych zamienników.

Nie zapomnij o smarowaniu! Miej swój ulubiony lubrykant gotowy do użycia lub zainwestuj w różne rodzaje lubrykantów na różne okazje. Jeśli chcesz użyć silikonowy wibrator, miej lubrykant na bazie wody. Może szykujesz sesję analną, więc zdecyduj się na coś z długotrwałym nawilżeniem. A może masz wrażliwego partnera? Przygotuj coś, co go miło zaskoczy dobierając z szeroko dostępnego repertuaru akcesoriów. Zainwestuj w odpowiednie lubrykanty i trzymaj je w łatwo dostępnym miejscu.

Są to proste wskazówki, jak zmienić elementy swojego pokoju, ale najważniejszą częścią tworzenia naprawdę sexy sypialni jest to, jak Ty się w niej czujesz. Jest to Twoja przestrzeń do zwiedzania zmysłowego świata seksu, więc powinnaś czuć się tam bezpiecznie i wspierana przez każdy jej detal. Postępuj zgodnie z intuicją, co pasuje dla Ciebie i jest w stanie stworzyć wszystkie te pozytywne uczucia, które następnie zakwitną dodatkowo w odpowiedniej chwili także w Twoim ciele.

Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.