Od dzikich i szalonych do spokojnych i najbardziej popularnych –  zebraliśmy 12 najlepszych miejsc do uprawiania seksu. Jeśli potrzebujesz odrobiny inspiracji, aby zmienić coś na lepsze w swoich relacjach partnerskich to czytaj dalej, aby dowiedzieć się, gdzie można uprawiać seks.

Najlepsze miejsca do uprawiania seksu:

1. Twoje podwórko

Seks na świeżym powietrzu może być zaskakująco zmysłowy, częściowo dzięki romantycznym elementom, takim jak gwiaździsta noc lub zapach kwiatów niesiony przez lekką bryzę. Koc piknikowy lub leżak przy basenie pozwala doświadczyć akcji na świeżym powietrzu bez obawy przed wścibskimi oczami – tylko upewnij się, że Twoi sąsiedzi nie mają widoku na Twój ogródek.

2. Na plaży

Jasne, piasek może dostać się w intymne miejsca, ale czy dasz radę przeżyć bez uprawiania seksu na plaży przynajmniej raz w życiu? Jeśli znajdziecie się sami na plaży, chwyćcie koc i zajmijcie się tym. Nie ma to jak wejście pod szeroko otwarte niebo, gdy fale rozbijają się za tobą.

seks na plaży

3. W samochodzie

Mimo, że seks w samochodzie może przypominać powrót do szkoły średniej, jest coś w zatrzymaniu się w odosobnionym miejscu. Wybieraj przednie siedzenie lub wskakuj do tyłu, jeśli potrzebujesz trochę więcej miejsca. Dodaj dodatkowy dreszczyk emocji, mając nadzieję, że nie zostaniesz przyłapany przez przejeżdżający patrol drogowy (lub przypadkowego kierowcę), a to może sprawić, że seks będzie niepowtarzalny.

4. Kino

Spróbuj siedzieć w ostatnim rzędzie i zwracać większą uwagę na siebie nawzajem niż na to, co jest na ekranie. Jeśli teatr jest pusty (lub prawie pusty), może to być dla ciebie dobra okazja do uprawiania seksu.

seks w kinie

5. Kuchnia

Usiądź na blacie kuchennym lub stole jadalnym i, cóż, zacznij gotować. Można też oprzeć się o wyspę – lub nawet ustawić się tuż przed lodówką.

6. Pralnia

Na początku może to zabrzmieć dziwnie, ale pralnia jest idealnym miejscem, aby się tam kochać. Jest coś na temat wysokości maszyny i drgań pralki lub suszarki w połowie cyklu, które stanowią super-ekscytującą kombinację. Jeśli wasze wzrosty nie do końca pasują do siebie, spróbuj wkroczyć na stołek, aby się wyrównać. Możesz również eksperymentować z siedzeniem lub leżeniem na maszynie, lub z partnerem siedzącym na niej z nogami owiniętymi wokół talii.

7. Łazienka

Jest tu tak wiele możliwości, od siedzenia na blacie łazienki po przyciśnięcie się do ściany łazienki. Co jest szczególnie gorącego w akcji w łazience? Duże lusterka, które pozwalają spojrzeć na siebie z bliska. A potem oczywiście seks pod prysznicem: jest ciepło, jest mokro i pozwala szaleć, ponieważ dźwięk płynącej wody (głównie) zagłusza wszelkie dźwięki. Wypróbuj go, gdy się pochyliłaś, a Twój partner wchodzi zza pleców – to działa dobrze pod prysznicem, ponieważ możesz zakotwiczyć ręce na łydkach w celu wsparcia. 

seks w łazience

8. Sauna

Następnym razem, gdy znów znajdziecie się sami w saunie to pamiętajcie o naszych pomysłach na seks. Jeśli masz saunę w domu (szczęściarz!), jest to łatwe; jeśli masz do niej dostęp tylko na siłowni lub w klubie fitness, może stać się to trochę trudniejsze. 

9. Dzikość

Uprawianie seksu na świeżym powietrzu jest w zasadzie zaskakująco wyzwalające. Wyobraź sobie to: Wędrujesz po lesie i jest na tyle chłodno, że wyraźnie musisz znaleźć sposób, aby się rozgrzać.

10. Balkon

Jeśli jesteś osobą bardziej wstydliwą, ale nadal chcesz doświadczyć dreszczyku emocji związanych z seksem na zewnątrz, nie patrz dalej niż na swój balkon! Jeśli masz zamknięty balkon z odrobiną przestrzeni, możesz rozłożyć kilka koców i wspólnie cieszyć się świeżym powietrzem. Albo spróbuj oprzeć się o balkon, podczas gdy Twój partner znajdzie się za Tobą. Cieszcie się widokiem!

seks na balkonie

11. Sofa

Szukając seksualnej przygody, nie przeocz kanapy. Wygodna i swobodna, zapewnia dodatkowe oparcie dla pleców, a niska wysokość (w porównaniu z łóżkiem) umożliwia wybór różnych pozycji. Spróbuj rozstawić kolana, używając miękkich poduszek jako wygodnego wsparcia dla Twoich potrzeb. Przy gwałtownych ruchach spróbujcie trzymać się za ręcę aby mieć większą kontrolę nad ruchami.

12. Sypialnia

Jest coś w komforcie własnego pokoju (i łóżka), co pozwala się zrelaksować i cieszyć chwilą. Wszyscy jesteśmy za tym, aby zmieniać rzeczy na lepsze, ale żadna lista najlepszych miejsc do uprawiania seksu nie byłaby kompletna bez Twojej dobrej sypialni.

seks w łóżku
Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.