Kiedy nadejdzie czas na niegrzeczny striptiz, nastrój musi być odpowiedni. Od atmosfery po bieliznę, wymagamy jedynie idealnego naszego kochanka. Numer jeden na naszej liście przebojów uwodzenia: starannie wyselekcjonowana playlista lubieżnych melodii. Żaden striptiz nie może się bez niego obejść.

Każda uwodzicielka wie, że nastrój jest czymś więcej niż tylko prowokacyjnym spektaklem. Muzyka musi być równie seksowna. To właśnie można zrobić!

Nie wiesz, do jakiej muzyki tańczyć? „Powinnaś wybrać muzykę z dowolnego okresu, który pasuje do Twojej osobowości i sprawia, że czujesz się dobrze”, mówi Roxy: Jej osobiste upodobania to „Feelin” Good’ Niny Simone, „Purple Wail” Red Prysock i „The Stormy Blues” Billie Holiday.

Zazwyczaj dobrze jest wybrać wolną piosenkę, aby rozgrzać jego zmysły, ale przede wszystkim ważne jest, aby zatańczyć do czegoś, co sprawi, że poczujesz się niczym seksualna perfekcjonalistka.

Jeśli nie jesteś pewien, która piosenka spełni swoją rolę, przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego kochanka zestaw propozycji, który gwarantuje, że Ty i Twój kochanek będziecie mieli większą ochotę

1. Beyoncé – „Dance For You”.

Nie wstydź się. Podciągnij krzesło i „zakręć swoim maleństwem” dzisiaj wieczorem.

„Dodatkowy atut, jeśli znajdziesz ładne krzesło, takie jak krzesło do salonu lub tapicerowane, które pasuje do Twojej bielizny” – mówi Mirka.

2. Ginuwine – „Pony”

Przyznaj: widziałeś, że to nadchodzi! Nie udawajmy, że EPIC Magic Mike „Pony” – striptiz Channinga Tatuma nie był idealnym znakiem rozpoznawczym.

3. Led Zeppelin – „I Can’t Quit You Baby”

Poważnie – jeśli ta piosenka nie każe ci kołysać bioderkami, ściągać ubrania, lizać usta i całą resztę, to dziewczyno, jesteś na przegranej pozycji.

4. Diplo ft. Lazerdisk Party Sex – „Set It Off”

Striptizerki na rurze. Propozycja czyż nie?

5. Britney Spears – „Gimme More”

Britney, ty dz*wka!”

Przejmij dowodzenie i pragnij dokładnie tyle, ile chcesz w tym klubie. Daj się porwać.

6. Miguel – „Quickie”

Nie masz czasu na długie numerki? Wybierz szybki numerek.

7. Peggy Lee – „Fever”

Z klasykiem nigdy się nie pomylisz. Gorączka Peggy Lee nigdy nas nie zawiodła. Ani razu.

8. George Michael – „I Want Your Sex”

George Michael przechodzi od razu do rzeczy z piosenką „I Want Your Sex”. Jest to piosenka tandetna i popowa, ale jest to doskonała piosenka na uwodzicielski striptiz. Trzymaj i baw się dobrze!

9. Beyoncé – „Partition”

„Kierowca zwijał ściankę, proszę. Nie musisz widzieć „Yonce na kolanach”. Cóż, jeśli to nie zwróci jego uwagi, w zestawie z tobą wygiętą w samych majtkach, to nie jesteśmy pewni, co będzie.

10. Christina Aguilera, Lil’ Kim, Mya i Pink – „Lady Marmolade”

„Voulez-vous coucher avec moi ce soir?” (Chcesz się ze mną dzisiaj przespać?) Sassy, sexy i niegrzeczny.

No dalej! Nie opieraj się.

11. Rihanna – „Pour It Up”

Ten gangster wydobywa na wierzch naszą złą dziewczynę…. za każdym razem….pojedynczym razem. Pomoże to samo zrobić dla ciebie.

12. Def Leppard- „Pour Some Sugar On Me”

„Pour Some Sugar On Me” jest po prostu ohydne w najlepszy sposób. Tylko to, czego potrzebujesz, aby zdjąć ubranie z prawdziwym rockowym rozmachem. Zarzuć włosy dookoła – spodoba mu się.

13. Marvin Gaye- „Let’s Get It On”

Cóż jest lepszego Marvina Gayna? Możemy lub nie wracać teraz do domu, aby cieszyć się tą piosenką na osobności….

14. TLC- „Red Light Special”

„Pozwolę ci go dotknąć, jeśli chcesz możesz zejść na dół. Puszczę cię dalej, jeśli pójdziesz południowym szlakiem”.

Ooh, taka żartownisia!

15. AC/DC- „Jack”

Zdejmij to…. Zdejmij to wszystko…. Powoli. Nie będzie wiedział, co z sobą zrobić, gdy ta piosenka się skończy.

16. Ciara – „Body Party”

Włącz głośniej i zaproś swojego partnera na „body party” Nic więcej nie potrzebujesz.

Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.