Jeśli jest jedna rzecz, którą popkultura stworzyła niezbyt dokładny obraz to jest nim seks. Wiele programów telewizyjnych i filmów chciałoby, abyś uwierzyła, że seks jest zawsze gorący i wywołujący orgazm. Zwłaszcza gdy chodzi o seks pod prysznicem. Popkultura uważa, że pozycje seksualne pod prysznicem są łatwe do odtworzenia, i że jest to nawet dobry pomysł, aby uzyskać trochę więcej ciepła pod prysznicem.

Lecz wkrótce zdajesz sobie sprawę, jak trudne może być znalezienie odpowiednich pozycji do ciągnięcia orgazmu pod prysznicem bez poślizgu i z poślizgiem. Nie powinno to jednak powstrzymywać Cię przed spróbowaniem. Bo kiedy jest się odpowiednio przygotowany – i kiedy oczekiwania są realistyczne – seks pod prysznicem może być bardzo przyjemny.

Więc przed wejściem pod prysznicem, spójrz na niektóre z poniższych pozycji seksualnych od naszych ekspertów, którzy znają najlepsze sposoby, aby zrobić to zanim się umyjemy..

Pozycja siedząca

Siedząca pozycja seksualna idealnie nadaje się pod prysznicem lub w wannie, według Janiny, seksuologa i eksperta. „Jeden z partnerów siedzi na podłodze, a drugi na kolanach, obaj zwróceni w tym samym kierunku” – mówi. „Pierwszy  partner kontroluje prędkość, głębokość i rytm. Możesz spróbować tego pod strumieniem wody pod prysznicem lub po drugiej stronie”.

Wysokie X

W przypadku pozycji wysokie X, Kamil sugeruje, aby jeden z partnerów stanął twarzą do ściany i otworzył ręce i nogi, tworząc duży X. „Drugi partner podchodzi od tyłu”, mówi. „Upewnij się, że jesteś uważny, aby nie poślizgnąć się w wannie. Masz problemy z przyczepnością nóg? Złap za matę prysznicową, aby utrzymać pozycję stojącą.

Na pieska stojąco

Dla odmiany pozycji stojącej, Rafał, seksolog kliniczny i certyfikowany pedagog seksualny, zaleca, aby jeden z partnerów pochylił się w pasie i trzymał się swego miejsca pod prysznicem. Możesz również pozwolić, aby woda spływała po tobie. „Ta pozycja pozwala na wspaniałe możliwości stymulacji, a drugi partner cieszy się swobodą bez udziału rąk”, mówi, dodając, że stojący partner może stymulować piersi lub łechtaczkę kobiety.

Oralny prysznic

Oral może być doskonały do seksu pod prysznicem z naturalnym nawilżeniem ust. „Jeden z partnerów siedzi na brzegu wanny lub w kabinie prysznicowej, a drugi klęczy u jego stóp, aby wykonać seks ustny”, mówi Kamil.

Podnoszenie nóg

Podejdź bliżej i spróbujcie się z partnerem kolejną pozycję. „Wspaniałą możliwością jest to, aby mężczyzna podniósł nogę swojej partnerki aby ułatwić mu wejście”, mówi Paweł. „Oznacza to tylko tyle, że na podłodze prysznica znajdują się jedynie trzy stopy, lecz ta pozycja pozwala partnerom być twarzą w twarz, dzięki czemu obaj mogą czerpać obopólną przyjemność”. Twój mężczyzna może oprzeć się o ścianę prysznica, aby uzyskać większe oparcie, lub możesz oprzeć stopę na krawędzi prysznica, jeśli jest on do dyspozycji.

Wewnątrz – na zewnątrz

Jeśli próbujesz utrzymać równowagę, masz tylko jednego partnera na start stojącego pod wodą. „Jeden z partnerów stoi pod prysznicem lub w wannie, a drugi stoi naprzeciwko na suchym podłożu, aby utrzymać równowagę”, mówi Kamil. „Partner pod prysznicem podnosi jedną nogę, aby postawić stopę na wannie”. Z tej pozycji można również łatwo wykonać sex oralny, zanim obaj wskoczycie razem na prysznic.

Prawie już wszystko, z odpowiednim przygotowaniem

Włodarczykowie mówią, żeby spróbować, przetestować i wypróbować nowe pozycje seksualne pod prysznicem. „Sex pod prysznicem jest świetny do odkrywania ciała i robienia fajnej zabawy, z niewielką ilością sprzątania”, mówi. „Prysznic może również maskować dźwięki, dzięki czemu świetnie nadaje się do głośnej zabawy seksualnej”. Przy odrobinie gry wstępnej możesz zwiększyć ilość możliwych do wykonania pozycji. Oprócz kupienia maty prysznicowej na podłogę, spróbuj „produktu przyssawkami, które przylegają do ściany prysznica i mogą być użyte w celu zwiększenia stabilności”, zaleca Paweł.

Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.