Czasami drobne nieporozumienia mogą zmienić to, co mogło być wspaniałym seksem, w straszne doświadczenie. Skąd wiem? Cóż, zapytałam… właściwie, przesłuchałam około 50 kobiet na temat najgorszych rzeczy, które zrobili mężczyźni, aby zepsuć to, co mogło być wspaniałym przeżyciem seksualnym, i udzieliły mi kilku przydatnych rad, którymi teraz planuję podzielić się z resztą z was.

Aby rozpocząć, proszę nie zaczynaj od tego, „Tak, kobiety też robią dużo rzeczy, które uważam za irytujące”. Jestem tu, żeby ci pomóc. To nie jest twoja konkurencja. Pamiętaj, jeśli ją zadowolisz, dostaniesz więcej oszałamiającego seksu… i czy nie o to naprawdę chodzi?

Więc bez dalszej zwłoki, oto siedem rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić, że twoje życie seksualne jest lepsze niż kiedykolwiek wcześniej:

Golenie twarzy

Z tego, co mi powiedziano, uczucie ścierniska ocierającego się o ciało kobiety nie sprzyja erotyce – chyba, że lubisz podczas seksu odczuwać lekki ból.

kobiety-potrzebuja-do-swietnego-seksu-broda

Upewnij się, że albo twoja twarz jest gładka jak pupcia niemowlaczka, albo że zarost na twojej twarzy już podrósł (coś w rodzaju brody); kobiety nie lubią mieć „drapiącego  ścierniska” na swojej twarzy, piersiach lub innych częściach ciała.

Nie gryź od razu

Jeśli chodzi o kobiece sutki, wewnętrzne uda, biodra, plecy lub inne obszary, które zazwyczaj nie wchodzą w kontakt z ustami, gryzienie takich części nie jest dobrym pomysłem. Przynajmniej nie od razu.

Nie spiesz się; zacznij od lizania i całowania jej w pewnych miejscach, a w miarę jak akcja staje się bardziej intensywna, możesz zacząć gryźć, biorąc pod uwagę, że ona nie ma z tym problemu, albo ona zaczyna gryźć ciebie.

Trzymaj swoją wagę z dala od niej

Ze wszystkich skarg, jakie miały kobiety, to było najczęstsze. Kiedy uprawiasz seks ze swoją kobietą i jesteś na jej czele, staraj się nie zrzucić na nią wagi. Jeśli waży 65 kilo, a ty około 90 kg, możesz sobie wyobrazić jej niezdolność do oddychania, jestem tego pewien.

Czasami, w chwili namiętności, mamy tendencję do zapominania, że jesteśmy ciężsi od naszych partnerek, a ponieważ możemy chcieć używać naszych rąk do robienia „innych” rzeczy, możemy po prostu opuścić się na łokcie i pozwolić naszym palcom robić robotę.

I choć jestem pewien, że każda kobieta może docenić jej mężczyznę, który próbuje robić wiele rzeczy w łóżku, doceni oddychanie odrobinę mocniej. Postaraj się, żebyś się nad tym zastanowił, albo jeszcze lepiej, po prostu połóż ją na sobie. To zawsze działa.

kobiety-potrzebuja-do-swietnego-seksu-waga

Nie wpychaj jej penisa do ust i nie dziękuj…

Pozwól jej ssać na własnej głębokości

Ach, jaka to rozkosz, kiedy on próbuje wepchnąć swoją parówkę głębiej w usta, kiedy uprawia seks oralny. To nie jest mądre. Tam są zęby, stary, co robisz?

Nie tylko będzie ona prawdopodobnie czkać, jeśli wepchnąć penisa do gardła za głęboko, może to skończyć się gryzieniem – to nie kara, to odruch.

Mój znajomy ujawnił, że raz wepchnął swojego penisa do ust kobiety, tylko po to, by zrobić jej knebel i nie krzyczała. Zostawiła mu ślady ugryzień na jego męskości. Posiniaczony penis i fioletowe jaja na pewno nauczyły go jak postępować z kobietami.

Doceniaj fakt, że jest tam na dole i jeśli chcesz, żeby zrobiła coś trochę inaczej, powiedz to, zamiast po prostu ładować na chama swojego penisa w jej usta.

Oczyszczaj swoje klejnoty

Mówiąc o fellatio, jak prawdopodobne jest to, że będzie chciała złożyć wizytę Twojemu członkowi ze swoimi ustami, jeśli ledwo znajdzie ją wśród tych wszystkich kręconych, grubych włosów? Przycinanie okolic łonowych nie jest już luksusem, ale warunkiem podstawowym.

Zrób wszystko, co w twojej mocy, aby przyciąć okolice narządów płciowych. Nie musisz koniecznie się golić; możesz po prostu zdecydować się na zakup trymera z boku i przycinać włosy do około centymetra co kilka tygodni. W ten sposób nie będzie żadnego swędzenia, a Ty możesz być pewien, że Twój narząd płciowy będzie miał więcej niż tylko akceptowalny wygląd.

kobiety-potrzebuja-do-swietnego-seksu-para

Unikać dziwnych odgłosów

Prukanie jest zjawiskiem normalnym; zdarza się to najczęściej, gdy dużo powietrza zostaje w pochwie kobiety podczas seksu. Kiedy w końcu się je wypuszcza, brzmi jak pierdnięcie. Takie rzeczy się zdarzają. Ale są też odgłosy, których zdecydowanie można uniknąć.

Na przykład, policzkowanie brzuszków, kiedy kochasz się, jest po prostu niestosowne. Dźwięk klapsa w tyłek brzmi strasznie ładnie ( 😉 !); dźwięk dwóch bębnów uderzających o siebie jest po prostu okropny. Jesteś tam, aby uprawiać seks, a nie by nadać kod SOS alfabetem Morsa.

Powstrzymaj się od podziękowania jej

Co z dzisiejszą szeroką akceptacją seksu na co dzień, czasami może się okazać, że masz szczęście w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Chociaż powinieneś być wdzięczny wielkim bogom, którzy na to pozwolili, to czego nie powinieneś robić, to dziękować rzeczywistej osobie, którą właśnie skończyłeś penetrować.

Jeśli masz zamiar podziękować jej za seks z tobą, możesz równie dobrze zostawić trochę pieniędzy na nocnym stole przed wyjazdem. Poważnie mówiąc, dziękowanie kobiecie za seks jest po prostu złe. Nie rób tego więcej.

Nie przestawaj tego robić

I masz to – siedem sposobów, aby upewnić się, że jesteś lepszy niż Ci się wydaje. Uprawianie seksu jako przyjemnego przeżycia jest drogą do celu – i zapewni, że Twoja partnerka będzie wciąż wracała po więcej.

Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.