Podczas gdy głębokie gardło może być czymś, o czym nigdy byś nie śniła w ciągu miliona lat (a jeśli tak, to proszę wiedzieć, że nigdy nie powinnaś czuć się zmuszona do jego zrobienia przez jakiegoś spragnionego potwora), niektórzy ludzie uważają to za super przyjemne.

Amanda, aktorka filmów dla dorosłych i ekspert od głębokiego gardła, wyjaśnia czym ono jest, jak ćwiczyć i dlaczego może czuć się tak bardzo dobrze zarówno dla odbiorcy jak i dawcy.

Co to jest głębokie gardło?

„Głębokie gardło różni się od twojego przeciętnego obciągania, ponieważ penis przecina twoje usta. Wędruje do głębokości gardła. Zaciskając go dookoła”, mówi.

„Wierzę, że każdy, kto chce, ma możliwości do głębokiego gardła. Chodzi o używanie odruchów kneblowania, nie pozwalając im zdominować Twoich ustnych umiejętności”.

Jak głębokie gardło?

„Szczerze mówiąc, jestem złym przykładem. W wieku 16 lat wylądowałam u mojego pierwszego chłopaka – był dobrze obdarzony i chciał mieć dziewczynę, która byłaby w stanie to wszystko zabrać. Więc ćwiczyłam swój odruch, z jego pomocą. Ale naprawdę nie polecałbym nikomu, żeby głowa została zepchnięta w dół. Wymagany jest pewien stopień treningu, jeśli nie urodziłeś się z umiejętnością głębokiego gardła”.

Są trzy sposoby, aby ćwiczyć:

  • Palce. Ta technika to świetny sposób trenowania odruchu knebelkowego i uczenia się, jak z nim pracować. Mój odruch knebla może być w większości bezczynny, ale uczucie knebla jest czymś wyjątkowym. Dodaj go do swojego zestawu umiejętności i nad nim popracuj. Jeśli tak się stanie, zatrzymaj się, weź sekundę na oddech i kontynuuj tak, jakby to nie był żaden kłopot.
  • Przyssawka typu dildo. Pomoże ci to w treningu. Będziesz potrzebował dildo z dużą elastycznością, więc wygina ci się w gardle – realistyczne zabawki są do tego idealne. Przyklej go do powierzchni np. (lustro, stół, podłoga) i zaszalej. Możesz eksperymentować z różnymi kątami i pozycjami, aby znaleźć swoje „najsłodsze miejsca”.
  • A potem oczywiście egzamin praktyczny. Powoli, pamiętaj, żeby oddychać i sprawdź, dokąd cię doprowadzi”.

Jakieś wskazówki dla profesjonalistów?

„Najpierw mnóstwo płynu i plucia. A po drugie, bezpieczeństwo musi być brane pod uwagę przy głębokim gardle, ponieważ wiąże się to z wysokim ryzykiem złapania wirusa. W każdym przypadku, prezerwatywy powinny być używane podczas głębokiego gardła u nowych partnerów. Zawsze upewnij się, że robisz regularne badania zdrowia intymnego”.

Która pozycja jest najlepsza dla głębokiego gardła?

„Kąty odgrywają kluczową rolę w powodzeniu głębokiego gardła. Każdy penis jest inny i ma swoje własne wymagania. Jeśli zdarzy się, że Twój partner seksualny ma zakrzywionego penisa, jest to łatwiejsze do wykonania (jak również jest świetne do anala), ponieważ pasuje z kształtem Twoich ust.

Pozycje na kolanach mogą być bardzo przyjemne, dużo kontaktu wzrokowego, w trakcie drażnienia i ssania, ale podczas gdy jesteś ustawiona pod kutasem, uderzy on jedynie w tył twoich ust. Pozycja na podwyższeniu, tzn. siedząca na krawędzi łóżka, podczas gdy on stoi, znacznie ułatwia zakrzywienie penisa w głąb gardła. Dodatkowo, ta pozycja zapewni Ci kontrolę.

najlepsza pozycja do głębokiego gardła

„Dla bardziej wymagających doustnych oczekiwań, przechylenie głowy i szyi z krawędzi łóżka daje maksymalny efekt głębokiego gardła. Nie jest to zalecane, jeśli twój odruch knebelkowy nadal robi utrzymuje się (nikt nie chce wymiotować), ponieważ naprawdę jest to pozycja zdominowana przez mężczyznę i pozwala partnerowi kontrolować prędkość i głębokość.

„Wskazówka jak opanować tę pozycję. Pamiętaj, że nos jest tam nie bez powodu: użyj go do oddychania. Często zapominam że oddycham z trudem i wyrywam się z głębokiego gardła, dysząc. Osobiście jestem wielką fanką robienia zamieszania z mojej twarzy, im więcej pluć tym lepiej, ale ta pozycja jest naprawdę dobra i rzeczywiście rozmazuje cały makijaż”.

Dlaczego głębokie gardło jest przyjemne?

„Dawanie oralnej przyjemności zawsze dawało mi pewność siebie, widząc, jak faceci reagują na moje techniki i sztuczki.

“Jako wielki fan gry wstępnej, nic nie pobudza mnie bardziej niż popisywanie się moimi umiejętnościami. Zawsze chwalono mnie za zwinność ruchów, ciągłą zmianę nacisku i związanych z tym działań. Skupienie się na każdym obszarze; koniec członka, długość, podstawa penisa, kule. Uwielbiam używać obu rąk, ust i gardła”.

Co naprawdę myślą pasjonaci penisa o głębokim gardle?

Aby dowiedzieć się, co ludzie z penisami myślą o waszych głębokich gardłach, zwróciłem się do Piotra.

„Oznacza to, że podczas głębokiego gardła jest większa powierzchnia pokryta ciepłem i wilgocią niż zwykły lód. Zaciska się też w gardle”, mówi anatol90. „Głębiej czuje się lepiej, ponieważ jest większy nacisk i ciepło na twojego kutasa. Proste” – dodają.

Dla mnie to niesamowite uczucie, jedyny sposób, w jaki mogę to opisać to uczucie jak super gorąca i mokra pochwa masująca koniec twojego fiuta”, mówi gorącacizia69.

„Byłem z kilkoma dziewczynami, które potrafiły to zrobić dobrze, ale jedynym razem, kiedy to się zmieniło, było jak jedna z dziewczyn, która w jakiś sposób trzasnęła lub zamknęła sobie gardło nad głową mojego kutasa. To było niesamowite, ale nigdy więcej się nie powtórzyło”, mówi wujeksamozlo.

To tylko psychologiczna rzecz IMHO…. W rzeczywistości często powoduje to u niej kneblowanie i nie jest to zbyt przyjemne. Blowjobs są miłe dzięki pracy z językiem warg….” dodaje madememinxy.

„To zależy od osoby, która to robi. Jeśli są w stanie to zrobić, to jest naprawdę niesamowite. Jest to głównie kwestia psychiki, ale niektóre dziewczyny wiedzą, jak robić dobrze dla faceta. Kiedy mają cię w gardle, mogą sprawić, że głębokie gardło będzie jeszcze bardziej gorące”, mówi Tadeo55.

„Może nigdy nie byłem z kimś, kto potrafi to dobrze zrobić, ale nigdy nie widziałem odmowy. Nie czuje się to tak dobrze jak zwykłe obciąganie i może być trochę niezręczne dla dziewczyny. Wprawdzie nie wydaje mi się, żeby pomysł głębokiego gardła był tak interesujący, więc przyjemność musiałaby płynąć z stymulacji dotykowej”, mówi Roberto.

Jakie są plusy głębokiego gardła?

„Sperma, dzieli ludzi na kochanków i wrogów. Gdy ją połykasz to nakłaniasz go do przykrycia klatki piersiowej? Istnieje wiele opcji, które wymagają uporządkowania. Ale głębokie gardło to świetny sposób, aby to przezwyciężyć. Skurcze i ścisk gardła zachęcają partnera do szybszych ruchów i są bezsmakowe, ponieważ nasienie całkowicie pomija usta, a Ty nie pozostajesz z długotrwałym posmakiem. Jest bezbarwne i nie musisz nawet połykać, bo wszystko spłynie w dół”.

Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.