Pomimo tego, co może pokazać popkultura, mężczyźni nie są napalonymi zwierzętami przez cały dzień, gotowymi do skakania po kościach w mgnieniu oka. Mężczyźni też muszą być uwiedzeni! Podczas gdy bycie całkowicie otwartym i przejrzystym na temat tego, czego pragniesz w łóżku jest dobre, często jest trudniejsze niż myślisz, aby otworzyć się w odkrywaniu nowego terytorium z partnerem.

Oto 17 rzeczy, które wszyscy mężczyźni chcą doświadczyć w łóżku, ale mogą nie mieć odwagi o tym powiedzieć. Na szczęście, istnieją sposoby, aby wprowadzić je do swojej rutyny seksualnej w najmniej możliwy odpychający/kłopotliwy sposób.

1. On też chce się kochać.

Tak, seks jest fajny i w ogóle, ale tak samo jest to bardziej intymne fizyczne połączenie z partnerem, którego naprawdę kochasz. Seksuolog dr M. Kownacka mówi, że w swojej praktyce odkryła, że chociaż termin „kochać się” nie jest często inicjowany przez mężczyzn, zazwyczaj wspominają o nim po tym, jak ich partnerka namówiła go najpierw.

2. On chce, żebyś czasami inicjowała zbliżenie

Jedną z najczęstszych dolegliwości, które dr M. Kownacka słyszy w terapii dla par jest to, że męscy partnerzy w związkach hetero czują, że zawsze muszą inicjować seks ze swoimi partnerkami. „Mężczyźni lubią być uwiedzeni, lubią czuć się pożądani i atrakcyjni” – mówi dr M. Kownacka. „Zainicjowanie zbiliżenia wysyła wiadomość do mężczyzny, że chcesz go, co daje mu duży impuls zaufania”. Nie jesteś pewna od czego zacząć? Wystarczy zapytać!

Zapytaj go, jak chciałbyś go zainicjować. A jeśli inicjujesz seks na swój własny sposób, ocierając się o jego plecy lub coś w tym stylu, podpowiedz mu, co robisz, aby wiedział, że próbujesz to zrobić. 

3. Bądź głośna, jeśli masz na to ochotę.

„Jeśli jesteś krzykaczem, krzycz. Nie powstrzymuj jęków,, krzyków i pomrukiwania”, mówi dr M. Kownacka. „Mężczyźni uwielbiają to słyszeć – to erotyczne i naprawdę ich podpala”. Nie wspominając już o tym, to również dla ciebie wyzwalające! Więc nie zatrzymuj się, jeśli naprawdę czujesz to w tej chwili. To jak komunikacja, tylko sposób bardziej seksowny.

Jak zadowolić faceta w łóżku? 17 porad na lepszy seks

4. Aktywnie uczestnicz

„Wielu mężczyzn lubi uprawiać seks z kobietami, które aktywnie w nim uczestniczą”, mówi dr M. Kownacka. Wszystko, co możesz zrobić z każdej pozycji, w jakiej obecnie się znajdujesz. Możesz również używać rąk, aby ściskać ramiona swojego faceta i zbliżać jego ciało do swojego, lub użyć ust, aby zbadać więcej jego ciała – wszystkie te ruchy dadzą mu znać, że dobrze się czujesz.

5. On chce, abyś się z nim komunikowała

Zgoda, on też powinien to robić. Ale partner, który potrafi dokładnie wytłumaczyć, w jaki sposób chce być dotykany, jest nie tylko seksowny, ale pomaga mu również wykazać się szczerością. Ktoś, kto jest uprzejmy, ale nie boi się, może zachęcić faceta do powiedzenia ci, co działa, a co nie.

6. On chce różnych pozycji. Poważnie!

Jeśli jesteś parą, która robi to w pozycji “na misjonarza” na łóżku kilka nocy w tygodniu, Twój partner prawdopodobnie pragnie czegoś innego od czasu do czasu. Nikt nie sugeruje, abyś wyszła ze strefy komfortu tylko po to, aby zadowolić jakiegoś kolesia. Ale hej, jeśli pomysł przychodzi do ciebie, że może być gorąco, zróbcie to w jakimś odjechanym miejscu.

7. On chce, żebyś przejęła dowodzenie.

Wyobraź sobie, że seks jest jak projekt grupowy i oczywiście jesteś bardzo zaangażowana w zdobycie punktu A (lub orgazmu). Twoi członkowie grupy mogą wszyscy rozmawiać, ale ktoś przed ostatecznym terminem musi wziąć dowodzenie nad grupą.

Więc przejmij kontrolę. Pokaż mu ruchy i popuść wodze fantazji. Spodoba mu się pomysł jego prywatnego peep show i będzie się uczyć dokładnie tego, czego potrzebujesz. Szczerze mówiąc, jest to w zasadzie tylko inwestowanie w przyszłe orgazmy.

Jak zadowolić faceta w łóżku? 17 porad na lepszy seks

8. On chce, żebyś była bezpośrednia

Choć może zachowywać się tak, jakby wiedział dokładnie, co jest grane, nikt nigdy nie życzył sobie mniej wariacji w łóżku. Zachowaj dwuznaczność związaną z seksem przed zbliżeniem i nie bój się prosić o to, czego naprawdę chcesz.

Jeśli martwisz się, że go obrazisz ( nie zrobisz tego), po prostu skup się na pozytywach, aby powiedzieć mu, czym jesteś zainteresowana. Nie bój się powiedzieć mu: „Ech, to nic dla mnie nie robi”, ale „Naprawdę podobało mi się, kiedy robiłeś to wcześniej”, również pomoże wysłać wiadomość. Pozytywne wzmocnienie zawsze czyni cuda. „Powiedz mu, jak dobrze się czuje, gdy robi coś dobrze, lub przypomnij mu technikę, która zawsze na ciebie działa” – sugeruje dr Mariola Mila, terapeuta seksualny w Poznaniu. „Jeśli nie daje ci wystarczająco dużo gry wstępnej, poproś go, aby użył dłoni lub ust, aby się rozgrzać, mówiąc, że chcesz sprawdzić coś nowego”.

9. Wizualne aspekty

Dla mężczyzn to, co widzą, jest prawie tak ważne, jak to, co dostają, więc upewnij się, że będzie dobrze widzieć. „Pewnego razu podczas seksu, moja dziewczyna zaprowadziła mnie do lustra, abyśmy mogli zobaczyć siebie w akcji”, wspomina Maciek, 21 lat. „Uważam, że to naprawdę seksowne, ale co sprawiło, że było bardziej gorąco, to jak bardzo była w to zaangażowana”.

10. On chce, abyś czuła się pewnie

Otwartość na to, co lubisz, nawet jeśli martwisz się tym, co ktoś może pomyśleć, jest najlepszym sposobem na połączenie się ~ w łóżku ~. Nie wstydź się, że może pomyśleć, że to „dziwne”, że potrzebujesz wibratora, aby dojść, lub zawsze chciałaś być przywiązana do łóżka. „Kobiety często boją się być niegrzecznymi w związku, ponieważ nie chcą zniszczyć żadnego wizerunku„ dobrej dziewczyny ”lub nie chcą, aby myślał, że są dziwne”, wyjaśnia Mila. „Ale mężczyźni chcą widzieć tę twoją bezgraniczną stronę – po prostu nie chcą cię obrażać, prosząc o to”.

11. Spontaniczność = dobry kierunek

Łatwo jest wpadać w rutynę, ale nie ma to jak spontaniczność, która pozwala utrzymać świeżość rzeczy. Możesz również chcieć zrobić coś nieoczekiwanego, jak zainicjowanie nowej pozycji lub wypróbowanie rekwizytu. „Moja dziewczyna i ja byliśmy na zakupach, kiedy zasugerowała, byśmy weszli do seks-shopu”, mówi Michał, 27 lat. „Skończyło się na kupnie tego czegoś, co nazywa się rękawem z penisa, który jest w zasadzie grubą, wyboistą prezerwatywą. Nie tylko było to zabawne w użyciu, ale uwielbiałem, jak bardzo chciała tego spróbować”.

Jak zadowolić faceta w łóżku? 17 porad na lepszy seks

12. On chce wszystko pomieszać.

Rutyna może sprawić, że raz rozpalone życie seksualne stanie się nudne i przewidywalne. Więc bądź otwarta na różne rzeczy w łóżku. Wszelkie zmiany w szybkości, nacisku lub pozycji sprawią, że akt będzie bardziej interesujący i przyjemny. „Różnorodność utrzymuje go w podwyższonym stanie pobudzenia, ponieważ nigdy nie wie, czego się spodziewać” – mówi psycholog Kamil Rozenek.

13. Uwolnij pierwotne instynkty

Jasne, obłędna Planeta Ziemia może nie być najgorętszą rzeczą w okolicy, ale jest coś, co można podejrzeć z fascynującego życia zwierząt. 24-letni Patryk był całkowicie podekscytowany, gdy kobieta, którą widział, poprosiła o odrobinę dzikości. „Była dziewczyna położyła się na łóżku i błagała mnie, abym zerwał jej ubrania, co zrobiłem. Seks był świetny, ale najlepiej było rozerwać jej koszulę na pół.”

14. Czasami po prostu nie chce nic robić.

Co, jest całkiem zrozumiałe.. Rozumiem to. Czasami dzikie harce warto przełamać czymś spokojniejszym.

Bartek, 26 lat, mówi: „Spotykam się z kobietą, która była rodzajem mola książkowego. Ale kiedy [uprawialiśmy seks] po raz pierwszy, była dzika. Zanim mogłem nawet spróbować zdjąć jej ubranie, rzuciła mnie z powrotem na łóżko i zawiązała mi oczy swoim biustonoszem” – wspomina. „Potem dała mi najlepszy seks oralny w historii. Nie kiwnęłam palcem”.

Dla łagodniejszego podejścia Mila proponuje pozycje jak odwrócony jeździec, który uniemożliwia mu kontrolowanie rytmu. Możesz także sama jechać z dowolną prędkością.

15. Chce, żebyś go zdominowała

Aby zanurzyć palec w świecie 50-twarzy Greya, dr Mila sugeruje, aby powiedzieć partnerowi, że nie może mówić, dotykać, a nawet poruszać się, chyba że mu się to każe. Powiedz mu, że jeśli nie słucha cię lub nie postępuje zgodnie z twoimi wskazówkami, zostanie ukarany. Opiekuj się nim trochę i powiedz mu, jak chcesz, żeby cię dotknął, powiedz mu, co ma powiedzieć i kieruj każdym jego ruchem. Obserwuj, jak się wierci i przypominaj mu od czasu do czasu, że masz nad nim kontrolę.

16. Chce zrobić coś, co będzie trochę perwersyjne.

Jeśli jesteś w rutynie, pewnym sposobem na odwrócenie uwagi od tego problemu jest wypróbowanie czegoś poza strefą komfortu. Seks jest często sposobem na rozładowanie napięcia i stresu. „Dla wielu facetów im większy stres, tym bardziej mogą chcieć wykonywać czynności seksualne, które są nietypowe”.

Po pierwsze, porozmawiaj o granicach i bezpiecznym seksie. Spróbowanie czegoś perwersyjnego nie oznacza, że ​​ktoś niespodziewanie rzuci opaskę na oczy! Sugeruje, aby zapytać go, co uważa za tabu, jeśli chodzi o seks i komunikować, że jesteś otwarta na rozmowę lub wypróbowanie nowych pragnień, które oboje macie.

17. On chce porozmawiać o swoich fantazjach z tobą.

Faceci często wahają się mówić o fantazjach, ponieważ czyni je podatnymi na zagrożenia. Ryzyko dzielenia się fantazją i ryzykowanie ośmieszeniem się byłoby upokarzające! Jeśli otworzysz komunikację, tak aby czuł się bezpiecznie dzieląc się z Tobą swoją fantazją, to tylko poprawi to i pomoże Twojemu związkowi. 

Jak w przypadku każdej fantazji seksualnej, najlepiej jest przedyskutować szczegóły. Otwórz dialog, omawiając najpierw jedną z Twoich fantazji. Dzięki temu będzie mu wygodniej rozmawiać o swoich fantazjach, co pozwoli zbudować podstawowe zaufanie i bezpieczną przestrzeń. Może to również pomóc wam obojgu odkryć, które fantazje mogą was łączyć, a jeśli tak, to które z nich najłatwiej zamienić w rzeczywistość.

Czy masz 18 lat i więcej? Ta strona wymaga, abyś miał ukończone 18 lat lub więcej. Proszę podaj swój wiek, aby zobaczyć zawartość bjacz.pl lub kliknąć "Wychodzę", aby wyjść.